3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2019 Kampanyaları

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları başladı.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2019 Kampanyaları

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları başladı. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile şimdi al Haziran'da öde ihtiyaç kredisi fırsatı da başladı!

Kredi faiz oranlarının yükselmesi ile daralan kredi pazarında bankaların kredi rekabetleri de yükseldi. Yüksek oranlara rağmen kredi çekmek isteyen kişileri kendi şubelerine çekmek isteyen bankalar farklı kampanyalar düzenliyor. Bunların başında ise 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları yer alıyor. 3 Ay Ertelemeli Kredi Kullanmak İsteyenler Dikkat! Acil nakit para ihtiyacı duyan kişiler ödemelerini erteleyerek biraz rahat nefes almak amacı ile ertelemeli krediler kullanmayı tercih ediyor. Ancak ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları diğer kredilere göre daha yüksek uygulanıyor. Yine kredi ödemesi 60 ay yerine 3 ay erteleme de kesilerek 57 ay olarak hesaplandığı için aylık ödemeler bariz miktarda artıyor. ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ve Kredi Faiz Oranları 

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2019 Kampanyası Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile 1,91'den başlayan oranlarla kredi kullanımına olanak sağlıyor. Akbank 3 ay ertelemeli kredi duyurusu;Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir. 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil'den kullanabilirsiniz.Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 60 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak ertelem faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.Kredimakbankta com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir.Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir. Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ***(​Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)Alternatif Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Alternatif Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında şimdi al Haziran'da öde kredisi veriyor. 

Emlak365.com
Yorumlar (0)