3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'a Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik kredi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank düşük faizle kredi imkanı tanıyor.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'a Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik kredi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank düşük faizle kredi imkanı tanıyor. 3 ay erteleme imkanı da tanıyan QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ödeme güçlüğü çeken ve bütçelerinde denge oluşturamayan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak için kampanyaları araştırıyorlar. Uygun faizi veren bankalar daha çok tercih edilirken son dönemlerin en çok ilgi gören bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu.3 AY ERLEME AVANTAJIQNB Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre müşterilere 3 ay taksit erteleme imkanı tanınıyor. Ayrıca bu krediler için müşterilere 60 aya kadar vade fırsatı da sunuluyor.DÜŞÜK FAİZ FIRSATI!QNB Finansbank'tan 60 ay vadeli 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,07 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu şartlarda bu krediyi kullandıklarında bankaya aylık 360 TL kredi taksiti ödemesi yapıyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya yapacakları toplam ödeme tutarı 21.604 TL oluyor.QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?İhtiyaç kredisi kullanmak için QNB Finansbank'ı seçen müşteriler başvuruarını internet üzerinden, telefon bankacılığından, mobil uygulamadan ve banka şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar. Başvuruları alan QNB Finansbank hızlı bir şekilde değerlendirme yaparak sonucu müşterilere çeşitli kanallardan bildiriyor. Kredi başvurusu onaylanan müşterleriler ise ihtiyaç kredilerini hemen kullanabiliyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)