banner136

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar! ING Bank, TEB, Yapı Kredi, QNB Finansbank, İş Bankası, Akbank, Vakıfbank, Halk Bankası

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bankalar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi desteği sağlamaya başladı. Şimdi al Ocak 2021'de öde kredi kampanyaları kapsamında aralarında Vakıfbank, Halkbank, Akbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, ING Bank ve Finansbank gibi çok sayıda bankanın yer aldığı kredi kampanyaları duyuruldu. İşte acil nakit paraya ihtiyacım var diyenler için güncel kredi kampanyaları...

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar! ING Bank, TEB, Yapı Kredi, QNB Finansbank, İş Bankası, Akbank, Vakıfbank, Halk Bankası

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken bir yandan da yeni kredi kampanyaları ilan edilmeyi sürdürüyor. 

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında en dikkat çekenler ise Şimdi Al 2021'de Öde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları olarak öne çıkıyor. Vatandaş korona virüs salgını nedeniyle ödemelerine ara vermek isterken 3 ay ertelemeli kredi paketi bu kapsamda büyük avantaj sunuyor. 

ING BANK CEPTE KREDİ 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE KREDİ HESAPLAMA EKRANI

ING Bank Cepte Kredi Kampanyası ile yüzde 1.29 seviyesinden başlayan faiz oranları ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. Üstelik sunulan kampanya kapsamında isteyen kişiler ilk taksit ödemesini 3 aya kadar öteleyebiliyor. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişelerin ING Bank şubeleri, ING Bank internet sitesi ya da mobil şube üzerinden kredi başvuru formu doldurulması yeterli oluyor. 

Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 364 TL olarak gerçekleşiyor. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE KREDİ HESAPLAMA EKRANI

Yüzde 1.19 başlangıç oranı ile ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank isteyen müşterilerine kredi taksit ödemesine 3 ay sonra başlama imkanı da sağlıyor. 

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerin tercihlerini QNB Finansbank 'tan yana kullanmaları durumunda 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda aylık kredi taksit ödemeleri 357,20 TL olarak gerçekleşiyor. 

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE KREDİ HESAPLAMA EKRANI

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.76 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. 

Kredi çekmek için tercihini Akbank'tan yana kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 399,42 lira olarak gerçekleşecek. 

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE KREDİ HESAPLAMA EKRANI

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yüzde 1.44 faiz oranı ile kredi desteği sağlayan Vakıfbank kredi başvurusu için SMS ile kredi seçeneği de sunuyor. 

Krediden yararlanarak 50 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 1.876 TL olarak gerçekleşecek. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. 

Emlak365.com

Yorumlar (2)
Güler Vatansever 3 ay önce
Benim hitihaç keridi istiyom
Tolga cavdar 3 ay önce
Kredi