3 Ay Geri Ödemesiz Anında Onaylanan İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama!

Borcu olan ve nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar için bankalardan müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Bugün ihtiyaç kredisi kullanıp borçlarını kapatan vatandaşlar ödemelere 3 ay sonra başlıyorlar. İşte 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankaların listesi...

3 Ay Geri Ödemesiz Anında Onaylanan İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama!

Türkiye'de vatandaşlar ekonomik koşullarını düzeltmek ve borçlarını kapatmak amacıyla ihtiyaç kredisi arayışlarına devam ediyorlar. Ancak normalleşme sürecinin yeni başlaması ve vatandaşların ödeme yapabilmeleri için biraz daha zamana ihtiyaçları olması nedeniyle 3 ay geri ödemesiz dönemli kredi kampanyaları daha çok tercih ediliyor. 

3 ay geri ödemesiz ihtiyaç. Kredisi veren bankaların kredi kampanyalarına rekor başvurular yapılmaya başlandı. Bu kampanyalardan yararlanan vatandaşlar uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Borçlarını kapatıp sorunsuz bir ekonomik tabloya ulaşan vatandaşlar 3 aylık sürenina rdından kredi geri ödemesini yapmaya başlıyorlar. Bu 3 aylık sürede bütçelerini rayına oyurtan ve ödeme planlarını yapan vatandaşlar kolay bir şekilde kredi geri ödemelerini gerçekleştirip bankalarla herhangi bir sorun yaşamıyorlar. Peki 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri?

AKBANK 3 AY GERİ ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler diledikleri taksidrde 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi imkanından yararlanıyorlar. 36 ay vadeli olan bu ihtiyaç kredisinde müşteriler 100 Bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorlar. Ancak erteleme vadesi de kredi vadesi içerisinde olduğu için kredi geri ödemeleri 33 ayda yapılıyor. Bu şekilde 92 gün kredi erteleme imkanı bulunuyor. 

Akbank'tan 36 ay vadeli 50 Bin TL ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,70 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredinin aylık taksiti ise 1.974 TL oluyor. 

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere de 3 ay geri ödemesiz dönem imkanı tanınıyor. Kredi başvurusunda bulunan müşteriler 3 ay sonra taksit ödemeye başlayacaklarını beyan ederek bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Bu şekilde müşteriler toplam kredi borcunu 3 ay sonra başlayacak 33 aylık taksitlerle kapatabiliyorlar. 

Vakıfbank'ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar Vakıfbank'ta aylık 1.914 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

3 ay erteleme imkanı ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında QNB Finansbank da bulunuyor. Üstelik QNB Finansbank bu ihtiyaç kredisi kampanyasında şu anda Türkiye'de tüm bankalar arasında en düşük oranlı faiz imkanını da sunuyor. Uygun maliyetlerle kullandırılan ihtiyaç kredisi ile müşteriler tüm borçlarından kurtulup ekonomik olarak feraha erebiliyorlar. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizleri uyguluyor. Bu bankadan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık 1.858 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar (0)