3 Ay Ödeme Erteleme Ve Yüzde 1,52 Faiz! 381 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Nakit sıkışıklığına daima uygun imkanlarla çözüm üreten TEB, ihtiyaç kredisi kampanyası ile ses getirmeye devam ediyor. Uygun faizli ihtiyaç kredisi ile müşterilerine finansal çözüm sunan TEB'in son ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri merak ediliyor. 

3 Ay Ödeme Erteleme Ve Yüzde 1,52 Faiz! 381 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de ekonomik koşullar vatandaşların ödeme güçlüğü içerisinde kendisini bulmasına neden oldu. Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını çalışma hayatını da oldukça olumsuz etkiledi. Bu olumsuz görüntüden en çok da dar ve orta gelirli vatandaşlar etkilendi. Dolayısı ile ciddi bir geçim zorluğu ortaya çıktı. Vatandaşlar bütçelerini denklaştirebilmek için ekstra kaynak arayışına girdiler. Bulunan ilk çözüm yolu da bankalarca verilen ihtiyaç kredileri oluyor.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında son günlerde en çok ilgi gösterilen kampanyaların başında TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyası geliyor. Müşterilerin findeks notuna göre değişen faiz oranları ile verilen ihtiyaç kredisinin avantajlı imkanları oldukça memnun ediyor. Ayrıca nakit sıkışıklığını TEB ihtiyaç kredisi ile çözen müşteriler 3 ay geri ödemesiz dönemi kullanarak bütçelerinde rahatlığa erişip kolay bir geri ödeme planı yapabiliyorlar.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

TEB tarafından verilen ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1,52 faizle müşterilere sunuluyor. Bu faiz oranı KBB skoru 1850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerli oluyor. Müşterilerin KBB skoruna göre ihtiyaç kredisine uygulanacak olan faiz oranı artış gösterebiliyor. TEB bu ihtiyaç kredisi için müşterilerden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti talep ediyor. 

TEB 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

TEB'den 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,52 kredi faizi uygulandığında bankaya her ay 381 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kredi için müşterilerden 52,50 TL BSMV ve 486 TL'de sigorta ücreti tahsil ediliyor. Yine aynı şartlarda ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 24 oluyor. 

Yorumlar (0)