3 Bankadan Düşük Faizle Şimdi Al Ağustos'ta Öde Kredi Kampanyası

Bankaların Mayıs ayı kredi kampanyaları kapsamında en fazla aranan özellik ödeme erteleme. Mayıs ayında kredi kullanıp daha ödemeleri Ağustos'ta başlayacak olan 3 kredi kampanyası bulunuyor. Bu kampanyaları ve sağlayan bankaların kredi özelliklerini tek tek inceliyoruz. İşte Mayıs ayı kredi kampanyalarına ilişkin detaylar.

3 Bankadan Düşük Faizle Şimdi Al Ağustos'ta Öde Kredi Kampanyası

Devlet bankalarının başlattığı kredi kampanyalarının ardından özel bankalardan da ilk kampanyalar geldi. İhtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime giden bankalardan bazıları da kampanyalarıne ek avantajlar eklediler. Bizlerde bu bankaları ve bu bankaların kredi kampanyalarını tek bir başlık altında topladık. 

MAYIS AYI KREDİ KAMPANYASI

Mayıs ayında kredi kullanımlarında değişiklik yapan ve faiz güncellemesiyle indirim yapan bankalar arasında İş Bankası, QNB Finansbank ve İNG Bank bulunuyor. 

Bu üç özel banka yaptıkları indirimler sonrası özel bankalar arasında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranlarına sahip olurken ayrıca müşterilerine ödeme kolaylığı sağladılar. Bu 3 banka tarafından sağlanan ihtiyaç kredii kampanyaları ise şu şekilde;

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank Mayıs ayına özel sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine yüzde 0.89 faiz oranıyla kredi imkanı sağladığını duyurdu. 

Banka 60 ay vadeli kredi kullanımlarında ise müşterilerin istemeleri durumunda 3 ay kredi erteleme yapabileceklerini duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada ise açıklanan faiz oranının sabit olmadığı ve müşterinin findeks puanına göre değişebileceği de bildirildi. 

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İNG Bank'ta yapmış olduğu ani faiz indirimi ile ihtiyaç kredisinde faiz oranını yüzde 0.89 seviyesine çektiğini duyurdu. 

Banka yapmış olduğu açıklamasında müşterilerin geri ödemelerini en fazla 60 ay vade ile yapabileceklerini, talep etmeleri durumunda ise kredilerini 3 ay erteleyebileceklerini bildirdi. Bunun yanında kredi kullanım limitine dair de bilgi veren banka şu ifadeleri kullandı. 

"3 ay erteleme kampanyası 5.001-100.000 TL arasındaki tutarlar için ve 60 ay vadeye kadar uygulanır. 60 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 57 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur."

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

İş Bankası'da bayram kredisi kampanyasını müşterilerine duyurdu. 

Banka yüzde 0.96 faiz oranıyla sağladığı bayram kredisinde 3 ay erteleme imkanı ve 60 ay vade olanağı sağlıyor. Anında Bayram Kredisi kampanyası kapsamında sağlanan kredi hakkında İş Bankası şu bilgileri verdi.

"Anında Bayram Kredisi ile bu döneme özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Bayram Kredisi’ne İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz."

Emlak365.com

Yorumlar (0)