30 Bin TL'ye Kadar Olan Kredi Kartı Borçlarınızı Tek Bir Bankada Toplayın! 5 Yılda Ödeyin

Pandemi süreci, ardından başlayan normalleşme dönemi ve yaz aylarında kredi kartı alışverişlerini artıran vatandaş ödeme zorluğu yaşamaları durumunda bu borçlarını bankaların sağladığı kredilerle tek bir bankada derleyebilirler. Bizlerde bu kredi imkanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

30 Bin TL'ye Kadar Olan Kredi Kartı Borçlarınızı Tek Bir Bankada Toplayın! 5 Yılda Ödeyin

Kredi kartı kullanımları son aylarda çok yüksek oranda arttı. Özellikle pandemi sürecinin ardından vatandaşların ödemelerde ilk tercihleri kredi kartı olurken ödemelerde zorluklar yaşanabiliyor.

Bu dönemde kredi kartı borçları adına zorluk yaşayan vatandaşlar bu borçlarını yapılandırma imkanlarına sahipler. Kredi kartı borç yapılandırması adına, kredi sağlayan bankaların kendilerine göre belirledikleri imkanlarla sunulan bu kredilerde faiz oranları da arttı. 

KREDİ BORÇ YAPILANDIRMA

Ağustos ayının ilk haftasında alınan ekonomi kararları kapsamında yükselen faiz oranlarından transfer kredisi faiz oranları da etkilendi. 

Bankalar bu dönemde yüzde 1.00 bandının üzerinde ki oranlarla transfer kredisi imkanı sunarken müşterilerinden de özel şartlar talep edebiliyorlar. Banka müşterisi olma, kredi puanı yüksek olma gibi koşulların arandığı bu kredilerde öne çıkan bazı oranlar şunlar;

İng Bank Transfer Kredisi

İNG Bank borç transfer kredisi faiz oranı son günlerde üst üste yapılan güncellemelerin ardından yüzde 1.14 bandına kadar yükseldi. 

Bankanın bu kredi imkanıyla borç transfer kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini vade farkı olmadan 60 ay vade ile yapabilecek. Özel koşulla sunulan bu transfer kredisinde müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması isteniyor. 

Bu özelliklerle 30.000 TL borç transfer kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini 60 ay vade ile yapmak istediğinde oluşacak tablo şöyle olacak. 

QNB Finansbank'ın Transfer Kredisi Faiz Oranı

Borç transfer kredisi en çok aranan bankalardan birisi olan QNB Finansbank, İNG Bank'ın da talep ettiği özel koşulla kredi sunuyor. 

Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda en alt düzeydeki oranla kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Borç transferi için 60 ay vade imkanı sağlayan banka güncel kredi faiz oranını da yüzde 1.16 olarak açıkladı.

Emlak365.com

Yorumlar (0)