3000 TL Hızlı Kredi! İlk 3 Ay Ödeme Yok Başvurular SMS'le

Vatandaşların kredi talepleri farklı tutarlarda olabiliyor. Ancak son dönemlerde küçük tutarlı kredi kullanımı için talepler arttı.

3000 TL Hızlı Kredi! İlk 3 Ay Ödeme Yok Başvurular SMS'le
Vatandaşların kredi talepleri farklı tutarlarda olabiliyor. Ancak son dönemlerde küçük tutarlı kredi kullanımı için talepler arttı. Özellikle anlık ihtiyaçlar yada borçlar için alınan düşük limitli kredilerde uzun vadeli ödeme planları seçiliyor.

Müşterilerin artan talepleri doğrultusunda ise çok sayıda banka bu alanda özel kredi olanakları sağlıyorlar. Bunlardan birisi İNG Bank olurken Halkbank, Akbank, QNB Finansbank gibi bankalarda mini kredi paketleri ile müşterilerinin taleplerine yanıt veriyorlar.

BANKALARIN MİNİ KREDİ TALEPLERİNE UZUN VADELİ ÖDEME PLANI

Mini kredi kullanarak ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere bankalar özel ödeme seçenekleri sunmaya başladılar. Daha önceki dönemlerde yüksek tutarlı kredi başvurularında geçerli olan bu uygulamalar artık en düşük kredi limitlerinde de uygulanıyor. Bankalar bu kredi paketlerinde müşterilerine ödeme erteleme olanaklarının yanında esnek ödeme seçenekleri de sunuyorlar.

Mini kredi paketlerinde İNG Bank tarafından da sağlanan esnek ödeme seçeneklerinde, müşteriler kendi belirledikleri şekillerde borçlarını ödeyebiliyorlar. Müşteriler aylık düzenli gelire sahiplerse kredi geri ödemelerini her ay eşit taksitlerle yapabilirler. Standart olan bu kredi geri ödeme seçeneğine ek olarak ise bankalar farkı imkanlarda sağlıyorlar.

Esnek ödeme seçeneklerinde en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesi ödemelerin iki veya üç ayda bir ödenmesi. Müşterilerin sabit geliri yoksa yada toplu ödeme alacaklar ise bu ödeme şekillerinden faydalanabilirler. Bunun dışında müşteriler faizlerin bir bölümünü önce veya sonra ödeyerek artan ödemeleri, azalan ödemeli bir plan oluşturabililer. Ayrıca talep edilen müşterilere balon ödemeli seçenekte sunuluyor.

ŞİMDİ KULLAN HAZİRAN'DA ÖDEMEYE BAŞLA

Mini ihtiyaç kredisinde şimdi kullan 3 ay sonra ilk taksiti ödemeye başla olanakları da bulunuyor. İNG Bank ihtiyaç kredisi kapsamında ister 3.000 TL isterse de 50.000 TL kredi kullanılsın müşteriler ödemelerini 3 ay boyunca erteleyebilirler. Mart başı itibariyle ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelere Haziran ayında başlar.

3.000 TL MİNİ KREDİ PAKETİİNG Bank ihtiyaç kredisi kapsamında 3.000 TL kredi kullanacak bir müşterinin 36 ay vadeli ödeme planı yukarıda yer alan tabloda ki gibi. Müşteriler 3.000 TL'yi aylık 113 TL taksitle toplam 4 bin 54 TL olarak geri öderler.

ANINDA BAŞVURU YÖNTEMLERİ

İNG Bank müşterilerine kolay başvuru olanağı sunuyor. 3.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri kredi başvurularını mobil bankacılık yada internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir. Başvuruların onaylanması durumunda ise müşteriler şubeye uğramadan ATM'lerden kredilerini çekebilirler.
Yorumlar (0)