30.000 TL Kart veya Kredi Borcu Kapatma Kredisi Ödeme Planı

Kredi veya kredi kartı borcu bulunan vatandaşlar için borçlarını tek bir bankada toplamak adına önemli imkanlar sunuluyor. Bu dönemde çeşitli bankalar borç transferi kredisi imkanı sunuyor olsalar da bazılarının faiz oranları çok yüksek bazılarında ise özel şartlar bulunuyor. Bunların dışında yer alan bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank.

30.000 TL Kart veya Kredi Borcu Kapatma Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank.borç transferi veren ve düşük faiz uygulayan bankalardan birisi. 

Bankanın müşterilerinden talep ettiği en önemli özellik yüksek kredi puanına sahip olmak. Eğer kredi puanınız belirli seviyenin üzerindeyse krediniz onaylanır ancak kredi puanınız çok düşük ise kredi faiz oranınız yeniden belirlenir. 

0.84 FAİZ ORANIYLA 10.000 TL KREDİ

Kredi kartı, ihtiyaç kredisi gibi borçları için kredi kullanacak olan müşteri için QNB Finansbank yüzde 0.84 faiz oranı sunuyor. Bankanın sunduğu bu kredi faiz oranı vade süresiyle değişmiyor. Müşteriler ister 24 ay vade isterse 60 ay vade ile borç transfer kredisi kullansın faiz oranları sabit olacak. Kredi faizleri yalnızca müşterilerin kredi puanlarına göre belirleniyor. 

Bu kredi faiz oranlarıyla borçlarını kapatmak isteyen müşterilere sağlanan diğer özellikler ise 3 ay ödeme erteleme. Müşteriler borç kapatma kredisi kullanımlarını talep etmeleri durumunda kredi kullanımından 3 ay sonra yapabilecekler. 

Kredi ödeme süreci yukarıda da değindiğimiz gibi en fazla 60 ay olarak uygulanıyor. 

30.000 TL Kredi Ödeme Planı

QNB Finansbank üzerinden yüzde 0.84 faizle, 60 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanacak bir müşteri ödemelerini aşağida yer alan tabloya göre yapacaklar. 

Emlak365.com