36 Ay Vadeli 20 Bin Lira Kredi Hangi Bankadan En Uygun Şekilde Çekilir?

İhtiyaç kredisi kullanımlarında en düşük faiz oranı yüzde 1.45 bandına kadar çıktı. Peki şu dönemde en düşük faiz oranıyla 36 ay vadeli 20 bin lira kredi aylık kaç TL taksitle ödenir? Kredi kullanımlarında hangi banka yüzde kaç faiz uyguluyor? Ödeme planları ile birlikte haberimizde.

36 Ay Vadeli 20 Bin Lira Kredi Hangi Bankadan En Uygun Şekilde Çekilir?

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında çok sayıda banka artık faiz oranını yüzde 2.00 bandına doğru yaklaştırma başladı. Bu dönemde kredi kullanmak durumunda olan vatandaşlar için sunulan en uygun oranları banka banka listeledik. 

EN DÜŞÜK FAİZ ORANI TEB'DE

Ocak ayının ortasına yaklaştığımız şu günlerde en düşük kredi faiz oranı TEB'de bulunuyor. 

Türkiye Ekonomi Bankası TEB müşterişlerine duyurduğu kış kredisi kampanyası ile yüzde 1.45'den başlayan faizlerle kredi veriyor. Kredi puanı yüksek olanlar için geçerli bu oran düşük krdi puanı olanlara daha yüksek seviyeden sunuluyor.

TEB müşterilerine ayrıca en düşük faiz oranı uygulaması yanında 3 ay ödeme erteleme ve gelire göre esnek ödeme seçenekleri sunuyor. 

DİĞER BANKALARDA KREDİ FAİZ ORANLARI HANGİ SEVİYEDE?

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için en düşük faiz oranlarından birisi de İş Bankası'nda. Banka anında kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL'ye kadar olan kredileri şubeye gitmeden doğurdan ehsaba yatırıyor. Kredi ödemeleri gelire göre kolay ödemeli ve 3 ay ödeme erteleme fırsatıyla. 

Banka Banka Dİğer Kredi Faiz Oranları - 36 Ay Vadeli 20.000 TL Kredi Ödeme Planları

Devlet bankalarının ihtiyaç kredisi faiz oranalrında ise Vakıfbank öne çıkıyor. Banka müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını yüzde 1.59 faiz oranıyla karşılıyor. Ziraat Bankası ve Halkbank ise müşterilerine yüzde 1.79 ve yüzde 1.75 faiz oranlarıyla kredi sağlıyorlar.

Emlak365.com