36 Ay Vadeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi! En Düşük Taksitli Ödeme Planı

36 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri için en düşük taksitli ödeme planı hangi bankada? Sorusunu araştırdık. İşte Nisan ayı ihtiyaç kredisi faiz oranları.

36 Ay Vadeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi! En Düşük Taksitli Ödeme Planı
İhtiyaç kredisi kullanımları faiz oranları yükselmiş olsa da artarak devam ediyor. Nakit ihtiyacı olanlar bankaların sunduğu olanakları ve kredi maliyetlerini yakından araştırırken kendilerine en uygun maliyet oranını seçiyorlar. Nisan ayının ilk günlerinde değişen oranlar, yeni hafta başında yeniden değişti.

İşte bankaların resmi sitelerinden ilan ettikleri güncel faiz oranları ve 36 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama ekranı.

36 AY VADELİ 30.000 TL KREDİ İÇİN EN UYGUN ÖDEME PLANI

Nisan ayının ilk hafta başı itibariyle bankaların faiz oranları yüzde 1.50 bandının üzerinde yer alıyor. Standart ihtiyaç kredisi faiz oranlarında en düşük faiz oranı Ziraat Bankası'nda. Bankaların kampanyalı olmayan, özel şart bulunmayan ve herkesin kullanabileceği bu kredi paketleri arasında Ziraat Bankası'nın sunduğu oran yüzde 1.54 seviyesinde.

Halkbank'ta müşterilerine bu faiz oranlarıyla kredi sağlarken iki bankanın kredi ödeme planı en uygun maliyetli krediler arasında yer alıyor.

Bu iki bankadan kredi kullanacaklar olanlar için Halkbank'ta, Ziraat Bankası'da 100.000 TL'ye kadar kredi olanağı sunuyorlar. Ayrıca Halkbank kamuda, özel sektörde çalışan, emekli olan ve maaşını Halkbank'tan alanlara faiz oranını yüzde 1.51 olarak uyguluyor.

Bu Ödeme Planıyla 36 Ay Vadeli 30.000 TL Kredi Aylık 383 TL Taksitle ÖdenirEK ŞARTLAR İLE SUNULAN EN DÜŞÜK ORAN İSE YÜZDE 1.49

İhtiyaç kredisinde özel bankalarında kendilerine özel kredi kampanyaları bulunuyor. Halen devam eden bu kampanyalar arasında en dikkat çekeni QNB Finansbank tarafından sağlanan paket. Banka kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi veriyor.

Kamuda çalışan ve kredi puanı çok yüksek olan personeller aylık yüzde 1.49 faiz oranıyla 70.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. Bankanın sağladığı esnek ödeme seçeneklerinde de faydalanabilecek kamu çalışanları başvurularını ise banka şubelerinden, SMS ile yada internet bankacılığı üzerinden yapabilirler.
Yorumlar (0)