36 Ay Vadeli Ev İçi Tadilat, Bakım, Onarım, Dekorasyon Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası evinde yenilik isteyen müşterilerine 36 ay vadeli tadilat finansmanı imkanı sağlıyor. Haberimizde.

36 Ay Vadeli Ev İçi Tadilat, Bakım, Onarım, Dekorasyon Finansmanı
Bahar dönemi öncesinde bankaların kredi ve finansman paketleri yenileniyor. Çok sayıda banka müşterilerine oluşabilecek ihtiyaçları için özel finansman yada kredi olanakları sağlıyorlar. Bu kapsamda Albaraka Türk Katılım Bankası'da yeni finansmanını açıkladı.

Evinde bakım onarım tadilat yada dekorasyon yaptırmak isteyenler için finansman sağladığını duyurdu. Bankanın mart ortası kar payı oranları, esnek ödeme seçenekleri ve finansman kullanım detayları haberimizde.

ALBARAKA TÜRK'TEN TADİLAT FİNANSMANI

Bahar aylarının başlamasının ardından vatandaşlar yaz dönemine girmeden evlerinin bakım onarımlarını tamamlamak istiyorlar. Özellikle evlerinde yenilik yapmak isteyen vatandaşlar bu ihtiyaçlarını bankaların kredi ve finansman paketleri ile karşılayabilirler.

Bu çerçevede çok sayıda banka müşterilerine ihtiyaç kredisi kapsamında nakit destek sağlıyor. Ancak faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında evini yenilemek isteyenlere de özel finansmanlar bulunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan Özel Finansman

Albaraka Türk Katılım Bankası evini yenilemek isteyen müşterilerine evlerinin her türlü ihtiyacına yönelik tadilat finansmanı sağlıyor. Bu finansman evi için olabileceği gibi, bina apartman ve araba tadilat işlemleri için de kullanılabilecek.

Banka ev içi tadilat işlemlerinde işçilik ücretleri, malzeme masrafı ve diğer tüm masrafları karşılıyor. Banka bu finansman için müşterilerine 36 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Bankanın finansman kampanyası kapsamında vade sürecine göre kar payı belirleniyor. Kısa vadeli ödeme planına düşük kar payı uygulayan banka vade süreci uzarsa maliyetleri artırıyor.

Kişiye özel kar payı uygulayan Albaraka Türk Katılım Bankası ödeme sürecinde esneklikler sağlıyor. Banka müşterilerinin gelir durumlarına göre finansman ödemesi sağlıyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Evinin içinde tadilat yapacak olan müşteriler başvurularını Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine yapabilecekler.
Yorumlar (0)