36 Ay Vadeli Konut İyileştirme Finansmanı: Ev İçi Tadilat, Bakım, Dekorasyon

Evinde eksiği olan ve soğuk havalar gelmeden bu eksiklikleri gidermek isteyen vatandaşlar finansman kullanarak bu ihtiyaçlarını giderebilirler. BDDK'nın son düzenlemesi ile 36 ay vadeli finansman kullanabilecek olan vatandaşlar kısa vadeli ödeme planı talep etmeleri durumunda düşük kar payı oranıyla geri ödeme yapacaklar.

36 Ay Vadeli Konut İyileştirme Finansmanı: Ev İçi Tadilat, Bakım, Dekorasyon

Evinde çeşitli alanlarda eksiği olan, tamir edilmesi gereken yerleri bulunan, eksik eşyası olan veya dekorasyonunu değiştimek isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası finansman sağlıyor. 

Banka müşterilerinin tüm bu ihtiyaçları için gerekli olan malzeme, işçilik masraflarını karşılıyor daha sonra oluşan maliyeti 36 ay vadeye bölerek ödeme kolaylığı sağlıyor Bankanın sunduğu finansman detayları ve ödeme bilgileri haberimizde. 

TADİLAT FİNANSMANI KULLANIMI 20.000 TL ÖDEME PLANI

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan tadilat finansmanında müşterilerin ödeme planlarına göre iki farklı kar payı uygulanıyor. 

Müşteriler ödemelerini kısa vadeli yapmak istediklerinde Albaraka Türk Katılım Bankası daha düşük kar par payı uyguluyor. Ancak ödemelerini daha düşük taksitller uzun vadede yapmak isteyenler için finansman maliyetleri yükseliyor. 

Bankanın resmi sitesinde açıkladığı kar payı oranları şu şekilde; Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan 3 ay ile 24 ay vadeli tadilat konut iyileştirme finansmanı kullancak olan bir müşteri yüzde 1.25 kar payı oranıyla ödemelerini yapacak. Ancak finansman ödemelerini 25 ay ile 36 ay vade ile yapacak olan bir müşteri için uygulanacak kar payı oranı yüzde 1.40.

20.000 TL FİNANSMAN KULLANIMII

Evinde gerçekleştireceği bakım, onarım, tamir ve tadilat işlemleri için finansman kullanacak olan bir müşteri 36 aya kadar vade yapabilir. Ancak maliyet düşürmek adına 24 ay vade ile finansman kullanmayı tercih eden bir müşteri için oluşan ödeme planı şu şekilde olacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)