417 TL Taksit İle ICBC Turkey Müşterilerine 10 Bin TL Kampanyalı Hesaplı Kredi Veriliyor

Nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlar için bankalardan temin edilen ihtiyaç kredileri için avantajlı imkanlardan birisi de ICBC Turkey tarafından veriliyor. ICBC Turkey 10 Bin TL ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

417 TL Taksit İle ICBC Turkey Müşterilerine 10 Bin TL Kampanyalı Hesaplı Kredi Veriliyor
Türkiye'de nakit ihtiyaçlarının oldukça fazlalaşmasından dolayı bankalara yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında son haftalarda ciddi bir yükseliş meydana geldi. Bu nedenle vatandaşlar hangi bankanın ihtiyaç kredilerini hangi şartlarda verdiklerini merak etmeye başladılar. Araştırılan bankalardan birisi de ICBC Turkey oldu. ICBC Turkey ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

ICBC Turkey tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere 16 aya kadar vade seçeneği ile nakit finansman desteği sağlanabiliyor. Müşteriler hesaplı kredi kampanyası kapsamında çektikleri kredi tutarının geri ödemesini kendi koşullarına göre esnek bir şekilde planlayabiliyorlar Bu şekilde ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi geri ödemelerini de bütçelerini zorlamadan, herhangi bir maddi sarsıntıya uğramadan yapabiliyorlar.

ICBC TURKEY İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN İSTENEN BELGELER

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilerden gelir belgelerinin aslı istenmektedir. Bu kapsamda ücretli çalışanlar son aya ait maaş bordrolarının fotokopisini, serbest meslek sahipleri vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi'ni, gayrimenkul sahipleri tapu veya kira kontratı fotokopilerini kredi başvurusu sırasında bankaya vermektedirler. Bu belgeler talep edilmesi durumunda müşterilere şart koşulmaktadır.10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ICBC Turkey'den 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler kredi başvuruları kadar bu kredinin mali şartlarını da merak ediyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisi için ICBC Turkey müşterilerine aylık yüzde 1,99 kredi faizi uygulanıyor. Böyle bir kredi için tahmini olarak müşterilerden 52,50 TL masraf alınmaktadır. Çekilen kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 33,2621 olmaktadır. ICBC Turkey'den 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 417 TL kredi taksiti ödüyorlar. Ayrıca kredi çekimi sırasında hayat sigortası da yapılabileceği ve bunun yaşa göre değişen fiyatları olacağı da banka tarafından bildirildi.
Yorumlar (1)
ihsan kirman 1 hafta önce
1.99 faiz çok yüksek. 1.44 faizle kıredi veren bankalar var.teşekkürler.