5.000 Bin TL Halkbank Emekli Kredisi! Şubeye Gitmeden Başvuru

Halkbank'ın emekli müşterilerine sağladığı iki ihtiyaç kredisi kampanyasından bir tanesi 5000 TL limitli mini emekli kredisi.

5.000 Bin TL Halkbank Emekli Kredisi! Şubeye Gitmeden Başvuru

Halkbank'ın emekli müşterilerine sağladığı iki ihtiyaç kredisi kampanyasından bir tanesi 5000 TL limitli mini emekli kredisi. Özel ve esnek ödeme seçeneklerinin yer aldığı kredi olanağıyla 5.000 TL kredi kullanacak olan bir müşterinin yapacağı ödemeler haberimizde.

Emekli vatandaşlar maaşlarını Halkbank üzerinden almaları durumunda özel kredi olanaklarından faydalanabilecekler. Halkbank bu kapsamda hem konut hemde ihtiyaç kredisi alanında emeklilere özel kredi paketleri sunuyor. Bu kredi paketlerinden bir tanesi de Halkbank mini emekli kredisi. HALKBANK MİNİ EMEKLİ KREDİSİ NEDİR?Halkbank tarafından sağlanan mini emekli kredisi düşük limitli uzun ödeme planlı kredi paketi. Bu kredi olanağından sadece Halkbank emekli maaş müşterileri faydalanabiliyor. Halkbank üzerinden emekli maaşını alan yada kredi başvurusu sürecinde 3 yıl boyunca almayı taahhüt edecek emeklilerin faydalandığı kredi özellikleri ise şu şekilde;Mini Emekli Kredi Özellikleri* Halklbank'ın mini emekli kredisi aylık faiz oranı kasım ayı ortasında yüzde 1.44* Vade süreci en fazla 36 ay olarak uygulanıyor. * Esnek ödeme seçenekleri bulunuyor; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli.

BAŞVURU İŞLEMLERİEmekli müşteriler Halkbank'ın mobil bankacılık hizmetlerini kullanmaları durumunda başvurularını mobil bankacılık üzerinden yapabilecekler. Bunun dışında internet bankacılığı ile elektronik başvuruda imkanı bulunan kredi için emekliler şubelere giderek kredilerini bizzat alabilirler. Emlak365.com


Yorumlar (0)