5.000 TL TEB Mini Kış İhtiyaç Kredisi

TEB kış kredisi kampanyası kapsamında 5.

5.000 TL TEB Mini Kış İhtiyaç  Kredisi
TEB kış kredisi kampanyası kapsamında 5.000 TL kredi kullanacak olan müşterinin yapacağı ödemeleri ve kredi kampanyasında yer alan avantajları derledik.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kış kampanyası başlatan birkaç özel bankadan biri oldu. Banka diğer bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre daha düşük bir faiz oranıyla kredi sağladığını ilan etti. Bankanın Kış Kredi Kampanyasıyla duyurduğu, ihtiyaç kredisi olanaklarını 5000 TL kredi kullanımı üzerinden aktarıyoruz.

KIŞ KREDİSİ KAMPANYASIYLA 5000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlar için özel bir kredi faiz oranı uygulanıyor. Banka kredi risk puanı 1850 ve üzerinde olan müşterilerine yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi sağlıyor. Bankanın ilan ettiği kredi risk puanını sağlayamayan ve daha düşük kredi puanına sahip olan vatandaşlar ise daha yüksek faiz oranıyla kredi kullanıyorlar.

TEB kredi puanı düşük olan müşterilerine belli bir faiz oranı sunmayıp kişiye özel faiz oranı ilan ediyor. Bankanın kış kredisinde yer alan bu özelliğin dışında ödeme seçenekleri de bulunuyor. TEB müşterilerine vade farkı uygulaması olmadan 36 ay vade sağlıyor. Bankanın sunduğu bir diğer avantaj ise talep eden müşterilere 3 ay ödeme erteleme fırsatı. Bankanın ayrıca kişinin gelir durumuna göre değişen esnek ödeme seçenekleri bulunuyor.

5.000 TL KREDİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİR?

TEB kış ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 5.000 TL kredi kullanan ve ödemelerini 36 ay vadede yapmak isteyen bir müşteri için oluşacak muhtemel ödeme tablosu aşağıdaki gibi olacak.

* Aylık taksit tutarı 184 TL
Yorumlar (0)