5.000 TL'ye Kadar Olan İhtiyaç Kredisi 0.99 Faizle İNG Bank'ta! İşte Başvuru Şartları

İNG Bank turuncu ekstra kampanyası kapsamında müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranıyla 5.000 TL'ye ihtiyaç kredisi sağlıyor. Aylık 0.99 faizli kredi özellikleri ve başvuru şartları İNG Bank tarafından açıklandı.

5.000 TL'ye Kadar Olan İhtiyaç Kredisi 0.99 Faizle İNG Bank'ta! İşte Başvuru Şartları
İNG Bank yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Yüksek faizlerin sunulduğu nisan ayında diğer bankalara göre çok düşük faiz oranıyla kredi sağlayan İNG Bank müşterilerinin nakit taleplerine yanıt veriyor. Bankanın resmi sitesinden kredi özelliklerine dair açıklaması ile başvuru şartları Emlak365'te.

0.99 FAİZ ORANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ

İNG Bank tarafından açıklanan yüzde 0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları limite göre belirleniyor. Düşük limitli ihtiyaç kredisi kullanacaklar için düşük faiz oranı uygulayacağını açıklayan İNG Bank, kredi limitinin yükselmesi durumunda ise faiz oranının da artacağını ilan etti.

Banka 3 farklı kredi limiti için 3 farklı faiz oranı uygulanacağını açıkladı. Bankanın ilan ettiği ve aşağıda yer verdiğimiz şartları sağlayan müşterilerin faydalanabileceği kredi kampanyasında yer alan limit faiz oranı tablosu şu şekilde;

* Müşterilerin 5000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinde aylık faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanacak.

* İng Bank'tan 5000 TL ile 20.000 TL arasında bir tutarda ihtiyaç kredisi kullanacaklar için banka aylık yüzde 1.39 faiz oranı uygulayacak.

* Eğer müşterilerin ihtiyaç kredisi talepleri 20 bin TL'den daha yüksek bir tutarda olursa uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1.59 olarak açıklandı.0.99 FAİZ ORANLI KREDİ KULLANIMINDA BAŞVURU ŞARTI VAR

Yukarıda yer alan oranlar bankanın başvuru şartlarını ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirenler için geçerli.

Resmi sitesinden kredi kullanımlarında dair açıklamalarda bulunan İNG Bank yüzde 0.99, yüzde 1.39 ve yüzde 1.59 faiz oranlarının kimler tarafından kullanılabileceğini açıkladı.

Bankanın ilan ettiği başvuru şartları "Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz. Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile ekstra kazançlı çıkmak ve daha düşük yansıyan faiz oranlarından yararlanmak için Turuncu Ekstra’lı olmanız ve aylık belirtilen 1.000 TL harcama tutarına ulaşmanız yeterli." açıklaması yapıldı.
Yorumlar (0)