563 TL Taksitle Düşük Faizli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı hisseden vatandaşların ilk tercih ettikleri yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Son dönemlerde de ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşların sayısında ciddi miktarda bir artış meydana geldi. QNB Finansbank da müşterilerine cazip koşullarda ihtiyaç kredisi temin ediyor. İşte QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri...

563 TL Taksitle Düşük Faizli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta

Türkiye'de koronavirüs salgını neticesinde ciddi bir ekonomik bozulma gerçekleşti. Tüm vatandaşları kapsamasa da bazı vatandaşların gelirlerinde azalmalar meydana geldi. Bunun neticesinde ise vatandaşlar borçlarını ödeyemez ve bütçelerini çeviremez duruma geldiler. Böyle bir ekonomik ortamda da acil nakit ihtiyaçlarının giderilmesi için arayışlar başladı.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına çözümü bankalar üretmeye devam ediyorlar. Her banka ayrı şartlarda bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyerek müşterilerine finansman desteği sunuyor. Bu destekten yararlanan vatandaşlar da acil nakit ihtiyaçlarını giderip bütçelerini kontrol edilebilir seviyede tutabiliyorlar.

ACİL NAKİT İHTİYACINA ÇÖZÜM

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında bir süredir QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasının ciddi bir ağırlığı bulunuyor. Hem uygun faiz, hem kolay ödeme seçenekleri hem de 3 ay kredi erteleme avantajı nedeniyle QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına adeta başvuru yağıyor. Tüm taleplereolumlu olarak yanıt vermeye çaba gösteren QNB Finansbank da çok sayıda vatandaşın acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

AYLIK YÜZDE 1,44'TEN BAŞLAYAN FAİZ ORANI

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,44'ten başlayan faiz oranı sunuluyor. Bu faiz oranı müşteriden müşteriye değişebildiği yine banka tarafından bildirildi. Ayrıca 3 ay ödeme erteleme imkanının kredi kullandırma sürecinde banka ileyapılacak görüşme ile devreye alındığı belirtildi.

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler QNB Finansbank'a aylık 563 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar 20.271 TL oluyor. Bu şekilde ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 36 aylık vade karşılığında 15 Bin TL'lik nakit desteği 5.271 TL'lik faiz ve masraf ödemesi ile alabiliyorlar.

Yorumlar (0)