6 Ay Ödemesiz 50.000 TL Kadın Girişimci Finansmanı Şekerbank’tan

Kadın girişimcilerin desteklenmesi amacıyla uzun vadede ödemesiz dönemli kredi sağlayan bankalar arasında Şekerbank'ta yer alıyor. Banka özel faiz oranlarıyla 50.000 TL'ye kadar finansman imkanı sunuyor.

6-Ay-Ödemesiz-50.000-TL-Kadın-Girişimci-Finansmanı-Şekerbank'tan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şekerbank ihtiyaç kredisi paketlerine yeni bir kredi paketi dahil oldu. Kadın girişimcilerin kendi işlerini kurması, çalışma hayatında yer alması amacıyla sağlanan bu kredide, müşterilerin birçok talebine yanıt veriliyor. Kişiye özel faizler, uzun vadeli ödeme planı ve uzun süreli ödemesiz dönem olanağı kredi paketinin bir bölümünü oluşturuyor.

Kendi işini kurmak isteyen kadın girişimcilere sağlanan tüm kredi özellikleri ise şu şekilde;

KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL KREDİLER

Çalışma hayatında, ekonominin içerisinde, istihdamda yer almak isteyen kadınlara hem devlet kurumlarından hibe destekler sağlanıyor hemde bankalardan kredi destekleri sağlanıyor. Tam bu doğrultuda kamu bankaları kadınlara özel yeni bir kredi paketini uygulamaya koydular.

Kamu bankalarından gelen kadınlara özel girişimci kredisine benzer bir kredide Şekerbank’tan geldi. Şekerbank kadınların iş dünyasında yer almalarını desteklemek amacıyla faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile dikkat çeken ihtiyaç kredisi sağlayacağını ilan etti.

ŞEKERBANK’IN KREDİ PAKETİ

Şekerbank’ın internet sayfasından ilan edilen kadınlara özel ihtiyaç kredisi ile belli bir limite kadar finansman kullanılabilecek. Geri ödemelerde uzun ödemesiz dönem fırsatı ve uzun ödeme olanakları sağlanacak.

Kadın girişimcilere sağlanacak olan kredinin ilk detayı, kredi kullanım limiti. Banka kadın girişimcilerin iş hayatında yer almalasını 50.000 TL’ye kadar kredi sağlayarak destekleyecek. İş dünyasında yer alacak kadınlar 50.000 TL kredi için Şekerbank’a başvuruda bulunabilecekler.

Şekerbank 50.000 TL kredi için kadınlara 36 ay vadeli bir ödeme planı sunacak. Ancak ödeme planında hem esnek ödeme seçenekleri yer alacak hemde 6 ay ödemesiz dönem fırsatı olacak. Mart ayında kadın girişimcilere özel kredi çekecek bir müşteri talep ederse ilk taksit ödemelerini 6 ay sonra Ağustos sonu Eylül başında yapacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir