6 Ay Ödemesiz Halkbank Kredisi! Ücretsiz Bankacılık İşlemleriyle Birlikte

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan geçtiğimiz günlerde kadınlara sağlanacak olan kredi kampanyasına dair ilk müjdeyi vermişti.

6 Ay Ödemesiz Halkbank Kredisi! Ücretsiz Bankacılık İşlemleriyle Birlikte
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan geçtiğimiz günlerde kadınlara sağlanacak olan kredi kampanyasına dair ilk müjdeyi vermişti. İşi olan ve kendi işini kurmak isteyen kadınlara çok özel olanaklarla kredi sağlanacağını ifade eden Arslan kredi paketine ilişkin ilk detayları açıklamıştı.

Kadınlara özel sağlanacak hakkında Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan "Kadın girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmak ve iş fikirlerinin filizlenmesine imkan tanımak amacıyla 100 bin liraya kadar finansal destek sunacağız." ifadelerini kullanmıştı.

HALKBANK KREDİ DETAYLARINI AÇIKLADI - İLK 6 AY ÖDEMESİZ

Kadınların iş dünyasında yer almaları amacıyla sağlanacak olan bu kredi paketine ilişkin Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'ın açıklamalarının ardından banka resmi sitesinden kredi özelliklerini açıkladı. Kredi kullanım alanlarının yanında kredinin hangi koşullarda ve hangi özelliklerde sağlanacağını açıklayan bankanın aktardığı detayları paylaşıyoruz.

İşte Kadınlara Özel 6 Ay Ödemesiz Kredi Detayları

Halkbank öncelikle sağlanacak kredinin hangi alanlarda sağlandığına dair bilgi vererek "Bir iş fikrine dayalı olarak ilk defa iş kuracak ya da işini kurmuş olan Kadın Girişimcilerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması, cesaretlendirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla “Kadın Girişimci Kredisi” oluşturulmuştur." açıklamasında bulundu.

Bu kapsamda krediden faydalanacak olan kadınların hangi limitle kredi kullanabileceğini ilan eden banka detayları açıkladı.

* İşini kurmuş olan kadın girişimciler için kullanılabilecek en yüksek limitli kredi tutarı 100.000 TL.

* Yeni iş kuran kadın girişimciler (6 aydan kısa süredir faaliyette bulunan) için sağlanan kredi limiti 50.000 TL.

Ek Ürünler Sunulacak

Halkbank kadın girişimci kredisinden faydalanacak olan kadınlara ayrıca asgari 5.000 TL Ticari KMH (Dost Hesap) ve asgari 5.000 TL limitli Ticari Kredi Kartı (Paraf KOBİ/Business/Esnaf Kart) ürünleri sağlayacak.

KREDİ ÖZELLİKLERİ AÇIKLANDI

Halkbank yukarıda yer alan limitlerle kredi kullanacak olan kadın girişimcilerin, kredi geri ödemelerini 36 ay vade ile yapacaklarını duyurdu. Kadın girişimciler ödeme sürecinde ayrıca azami 6 ay Anapara Ödemesiz Dönem imkanından faydalanabilecekler. Kredi geri ödemelerinde ödemesiz dönem faizleri ise i 3’er ayda bir tahsil edilecek. Ayrıca kredi geri ödemeleri aylık eşit taksitle yapılacak.

Ek Bankacılık Avantajları

Halkbank kredi kullanımlarına dair açıklamasında kredi kullanan kadın girişimcilerin, kredi vade süreci boyunca Havale ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacağını bildirdi.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kadın girişimciler 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeli, 50 bin TL ve 100 bin TL kredi olanağından faydalanmak isterlerse bankanın müşteri temsilcisi üzerinden yada şubelerden başvurularını yapabilecekler.
Yorumlar (0)