60 Ay Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Her Ay Kaç TL Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiye'de bütçeleri koronavirüs sürecinde meydana gelen ekonomik bozulmanın neticesinde sarsılan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredileriyle borçlarını öteleyerek zaman kazanmak istiyorlar. Bu nedenle bankaların ihtiyaç kredisi koşulları dikkatle inceleniyor. Fibabanka da müşterilerine ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

60 Ay Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Her Ay Kaç TL Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiyede çok sayıda vatandaş koronavirüs sürecinin ekonomik etkilerinde ciddi anlamda tahribat gördüler. Meydana gelen bu tahribat neticesinde vatandaşlar bütçelerinde denge sağlayabilmek ve ödeme güçlüklerini aşabilmek için bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmayı her dönemden daha fazla tercih etmeye başladılar.

FİBABANKA'DAN 60 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı veren bankalardan birisi de Fibabanka oldu. Fibabanka müşterileri 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarını tek bir yerde toplama ve bu borçları ödeme konusunda zaman kazanma fırsatı elde edebiliyorlar.

AYLIK YÜZDE 1,04 FAİZLE FİNANSMAN DESTEĞİ

Son günlerde yaşanan ekonomik göstergelerdeki bozulma neticesinde bankaların ihtiyaç kredisi faizleri yeniden belirlenmeye başladı. Bu gelişme ışığında Fibabanka müşterileri aylık yüzde 1,04 faiz oranı ile finansman desteği alabiliyorlar.

Fibabanka'dan 60 ay vadeli 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,04 faiz uygulandığında vade süresince her ay 593 TL kredi taksiti ödeniyor. Vade sonunda ise 25.000 TL'lik ihtiyaç kredisi karşılığında müşteriler Fibabanka'ya 35.636 TL ödeme yapmış oluyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen Fibabanka müşterileri bunu bankanın tüm kanalları aracılığı ile gerçekleştirebiliyorlar. İnternet bankacılığı, mobil uygulama, telefon bankacılığı ve banka şubeleri ile müşteriler başvurularını yaparak ihtiyaç kredilerini kısa bir süre içerisinde kullanabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar (0)