60 Ay Vadeli 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Ödenecek Taksit Tutarları İle En Uygun Kredi Kampanyaları

Kredi faizlerinde yaşanan yukarı yönlü yükselişin ardından bankaların kredi faiz oranları ve ödenecek olan kredi taksit tutarları da değişti.

60 Ay Vadeli 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Ödenecek Taksit Tutarları İle En Uygun Kredi Kampanyaları

Kredi faizlerinde yaşanan yukarı yönlü yükselişin ardından bankaların kredi faiz oranları ve ödenecek olan kredi taksit tutarları da değişti. Konut ve taşıt kredisinde olduğu gibi ihtiyaç kredisi faiz oranları da yükseldi. Peki, en uygun kredi hangi bankada, ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile 60 ay vadeli 5 bin liranın aylık taksit tutarı ne kadar, 5 bin lira kredi 12 ve 60 ay vadeli kredi paketinde kaç TL taksit ödenir, en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç?

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından gerçekleştirilen parasal sıkılaşma politikası sonrasında ne yazık ki bankaların ucuz kredi muslukları kapatılmış ve kredi faiz oranları yükselişe geçmişti. EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 1.07 OLDU! Yapılan güncellemelerin ardından en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı özel bankalarda yüzde 0.75 seviyesinden yüzde 1.07 oranına yükseldi. Kamu bankalar ise yüzde 0.55 olan sosyal destek kredi paketinde ki faiz oranını yüzde 0.89 seviyesine çekerken normal ihtiyaç kredisi paketinde ise kredi faiz oranını yüzde 1.24 seviyesine çekilmiş oldu. 60 AY VADELİ 5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! Yapılan güncellemelerin ardından 5000 Lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık kredi ödemeleri de yükselmiş oldu. Yapılan güncellemenin ardından oluşan aylık taksit tutarları şu şekilde sıralandı;Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampayası 126,58 TL 

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası 126,58 TL Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyası ile aylık taksit tutarı 124,62 TL 

Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası aylık taksit tutarı 155,05 TL 

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası aylık taksit tutarı 149,04 TL 

Ziraat Bankası tüketici kredisi paketi aylık taksit tutarı 126,58 TL 

ING Bank CEPTE Kredi kampanyası aylık taksit tutarı 123 TL 

Akbank İhtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 139,83 TL, İş Bankası ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 128,93 TL,Odeabank ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 149,04 TL olarak gerçekleşti. EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA QNB FİNANSBANK, EN DÜŞÜK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI 120 TL OLDU! Yapılan güncellemeler sonrasında 5 bin lira için en düşük aylık taksit tutarı 120 lira olurken en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.07 olarak gerçekleşti. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)