765 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'tan!

Türkiye'de vatandaşların ihtiyaç kredisi araştırmaları artarak devam ediyor. Doğan nakit ihtiyaçları ihtiyaç kredileri ile karşılanıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi şartları nelerdir, kimlere verilir?

765 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'tan!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların sayısı son günlerde oldukça arttı. Kredi kampanyalarını araştıran vatandaşlar düşük maliyetler nedeniyle ilk olarak kamu bankalarını tercih ediyorlar. Kamu bankaları tarafından vatandaşlara verilen ihtiyaç kredileri ile yaşanan nakit sıkıntısına etkin finansal çözümler bulunabiliyor. 

İhtiyaç kredisi kullanmak için kamu bankalarının kredi kampanyalarını inceleyen vatandaşlar son dönemlerde diğer bankalara nazaran daha düşük bir kredi faizi imkanı sunan Vakıfbank'ı tercih etmeye başladılar. Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ile vatandaşlar yaşadıkları finansal sorunlar destek noktasında çözüm üretebiliyorlar. Peki Vakıfbank ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

İHTİYACI OLANA KREDİSİ VAKIFBANK'TAN

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara çok sayıda kolaylık sağlanıyor. Borçlarını ödeyemeyenler veya çeşitli alışveriş maliyetlerini ihtiyaç kredisi ile karşılamak isteyenler Vakıfbank'a ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyorlar. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, çiftçiler, asgari ücretliler, esnaflar, serbest meslek çalışanları Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

ESNEK ÖDEME KOŞULLARI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere çeşitli imkanlar sunuluyor. Müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredilerini esnek ödeme koşullarında geri ödeyebiliyorlar. Müşteri tercihine göre aylık veya 3 aylık periyotlarda kredi taksitleri ödenebiliyor. Dileyen müşteriler ise değişken taksitler seçeneğini tercih ederek kolay bir şekilde kredilerini geri ödeyebiliyorlar. Ayrıca Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere hayat sigortası yapılıyor. 

VAKIFBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi karşılığında müşteriler her ay bankaya 765 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda müşterilerin bankaya ödemiş oldukları toplam kredi geri ödemesi ise 27.562 TL oluyor. Bu durumda müşteriler bankaya ana para haricinde 7.562 TL ödeme yapmış oluyorlar. 

Yorumlar (0)