90 Gün Ödemesiz 36 Ay Vadeli 30.000 TL Kredi Hesaplama Ekranı

İhtiyaç kredisi ihtiyacı olan vatandaşlar için sunulan güncel faiz oranlarıyla kredi ödeme detaylarını inceledik. Bu kapsamda 30 bin TL ihtiyacı olan müşterinin kredi kullanım durumunda aylık yapacağı ödemeler ve yıllık maliyet tablolarını örnek ödeme planında hesapladık. İşte detaylar,

90 Gün Ödemesiz 36 Ay Vadeli 30.000 TL Kredi Hesaplama Ekranı

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için kredi faiz oranları yükselmiş olsa da halen bazı bankalar özel imkanlar sunuyorlar. 

Bankaların imkanları faiz oranlarının artması nedeniyle ödeme alanında oluyor. Bankalar müşterilerinin kredi kullanmaları durumunda esnek ödeme ve ödeme öteleme imkanları sağlıyorlar. Bu kapsamda ödeme alanında seçenek sunan bankalardan bir tanesi de İNG Bank.

İNG BANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

İNG Bank, devlet bankalarının başlattığı kredi kampanyalarında en dikkat çeken oranlarla kredi sağlayan özel bankalardan biri olmuştu.

Müşterilerinin kredi risk puanlarına göre kredi imkanı sunan banka; yüksek kredi puanına sahip olan müşterilerine düşük faizle, düşük kredi puanına sahip olan müşterilerine ise yüksek faizle kredi imkanı sundu. Bu şekilde kredi vermeye devam eden banka Ekim ayı kredi özellikleri belli oldu. 

Güncel Kredi İmkanları

İNG Bank'ın Ekim 2020 döneminde sağladığı ihtiyaç kredisinde en dikkat çeken özellik kredi ödeme erteleme imkanının devam etmesi. Müşteriler İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 3 ay ödeme erteleme imkanına sahip oluyorlar. 

Bunun dışınad İNG Bank müşterilerine en fazla 36 ay vadeyle kredi imkanı sunuyor. Bankanın güncel kredi faiz oranı ise yüzde 1.24 oranında uygulanıyor. 

30.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

Ekim 2020 dönemi itibariyle nakit ihtiyacı bulunan ve kredi kullanmayı planlayan müşteriler İNG Bank aracılığıyla 30 bin TL kredi kullanmaları durumunda aylık 1082 TL taksit ödemesi yapacaklar. 36 ay vade sonunda yapılacak ödeme tutarı ise 38 bin 966 TL olacak.

Emlak365.com