Acil Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlar Dikkat! ICBC Turkey'den Düşük Faizle 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Kullanın 5 Yılda Geri Ödeyin!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bu sorunlarına çözüm üretmek için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının şartlarını araştırıyorlar.

Acil Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlar Dikkat! ICBC Turkey'den Düşük Faizle 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Kullanın 5 Yılda Geri Ödeyin!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bu sorunlarına çözüm üretmek için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının şartlarını araştırıyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyaları içerisinde uygun şartları müşterilerine sunan bankalar diğer bankalar ile ayrışıyorlar. ICBC Turkey ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde kaç faiz uygulanıyor?

Türkiye'de koronavirüs sürecinde tahribata uğrayan kişisel bütçeler nedeniyle vatandaşların önemli bir kısmının ödeme güçlüğü halen daha devam ediyor. Bu sorunu aşmak için bir yol arayan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına aldılar. En uygun şartları sunan bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu konuda özellikle uygun faiz kriterine öncelik veriyorlar.EN UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİLERİNDEN BİRİSİ!Müşterilerine uygun koşullarda ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de ICBC Turkey oldu. Banka tarafından müşterilereuygun faiz imkanı veriliyor. Türkiye'de en uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisini düzenleyen ICBC Turkey bu kredi türünde aylık yüzde 1,20 faiz uyguluyor.60 AYA KADAR VADEICBC Turkey ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı olarak yapılan bilgilendirmeye göre bu kredilerde müşterilere uzun vade imkanı da tanınıyor. İhtiyaç kredisi için ICBC Turkey'i tercih eden müşteriler 60 aya kadar vade işle bankadan finansman desteği alabiliyorlar.AYLIK 750 TL KREDİ TAKSİTİ İLE 30.000 TL FİNANSMAN DESTEĞİICB Turkey'den 60 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 750 TL ödeme yapıyorlar. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 19 oluyor. Ayrıca bu şartlarda kullanılacak ihtiyaç kredisi için ICBC Turkey müşterilerinden tahmini 157 TL masraf alıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)