Acil Nakit İhtiyacı Olana İş Bankası'ndan Anında 50.000 TL Kredi!

Türkiye'de bankacılık sektöründen vatandaşların en çok bekledikleri hizmet şekli işlemlerinin kısa süre içerisinde yapılarak sonuçlandırılmasıdır.

Acil Nakit İhtiyacı Olana İş Bankası'ndan Anında 50.000 TL Kredi!

Türkiye'de bankacılık sektöründen vatandaşların en çok bekledikleri hizmet şekli işlemlerinin kısa süre içerisinde yapılarak sonuçlandırılmasıdır. İş Bankası da bu çerçevede müşterilerine Anında Kredi ile nakit desteği veriyor. Anında Kredi nedir ve nasıl kullanılır?

Türkiye'de bankacılık sektöründen vatandaşların beklentileri kendileri için önemli olan ve zaman kaybetmeye tahammüllerinin olmadıkları bazı işlemlerde hızlı sonuç alabilmektedir. Özellikle kredi kullanmak isteyen müşterilerin bankaların prosedür süreçlerine katlanmak istemiyorlar. Hemen başvurup hemen kredilerini kullanmak vatandaşların ekonomik sorunlarına da erken çözüm bulmak anlamına geliyor.ANINDA 50.000 TL KREDİ!İş Bankası da müşterilerine Anında Kredi ile hiç bekletmeden finansman desteği sağlıyor. Anında Kredi kampanyası kapsamında İş Bankası müşterileri 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. İş Bankası tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Anında Kredi kampanyasında sbait bir faiz oranı bulunmuyor. Bu kredi türünde aylık faizler müşterilere göre değişiklik gösteriyor. Kredi tutarına ve müşterinin ödeme alışkanlıklarına göre değişen faiz oranları ile müşteriler uygun imkanları da elde edebiliyorlar.60 AY VADE İLE GERİ ÖDEME İMKANIAnında Kredi kampanyasında müşteriler kullandıkları kredileri 60 ay vade seçeneği ile geri ödeyebiliyorlar. Ayrıca bu kampanya kapsamında müşteriler 3 ay ödemesiz dönem avantajı ile bu kredileri kullanabiliyorlar.BAŞVURU NASIL YAPILIR!İş Bankası'ndan Anında Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini İşCep ve İnternet şubesi aracılığı ile gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca bankamatiklerden de Anında Kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuruları hemen değerlendirmeye alan İş Bankası kısa sürede krediyi onaylayarak kredi tutarını müşterilerin İş Bankası vadesiz hesaplarına aktarıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)