Acil Nakit Para İhtiyacı Olanlara Şubeye Gitmeden Tek SMS ile Uygun Kredi Veren Bankalar ve Güncel Faiz Oranları Listesi!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla düşmeye devam ederken 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar SMS kredi başvurusu yapılmasına da olanak sağlıyor.

Acil Nakit Para İhtiyacı Olanlara Şubeye Gitmeden Tek SMS ile Uygun Kredi Veren Bankalar ve Güncel Faiz Oranları Listesi!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla düşmeye devam ederken 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar SMS kredi başvurusu yapılmasına da olanak sağlıyor. Sizler için en uygun ihtiyaç kredisi veren ilk 10 banka ve SMS ihtiyaç kredisi başvurusu numaralarını derledik. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Denizbank, ICBC Bank, TEB, Finansbank, Fibabanka SMS numaraları haberimizde!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bankaların kredi kampanyaları büyük bir hızla sürüyor. Merkez Bankası tarafından yapılan yasal düzenleme sonrasında daha fazla kar elde etmek isteyen bankaların daha fazla kredi vermesi gerekirken bankaların öncelikleri ihtiyaç ve konut kredisi oluyor. En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren İlk 10 Banka ve SMS Kredi Başvuru NumarasıTEB İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren banka yüzde 1.18 kredi faiz oranı uygulayan TEB Bankası olarak öne çıkıyor. TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu internet sitesi üzerinden, CEPTETEB Mobil Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi,TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri'nden yapılabiliyor. Yüzde 1.55 olarak uygulanan TEB Pratik ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS servisi bulunuyor. TEB SMS kredi başvurusu için kimlik numaranızı yazıp 4466 numarasına SMS göndermeniz yeterli oluyor. 

ING Bank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı En uygun kredi veren ikinci banka olan ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.19 olarak uygulanıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu ING Bank şubeleri, ING Bank internet sitesi, mobil şube ve ING Bank ATM'leri üzerinden kartsız olarak ta yapılabilmektedir. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,19 seviyesinden başlarken kolay kredi veren bankalar arasında yer alması nedeni ile tercih edilmektedir. Finansbank SMS kredi başvurusu için kimlik numaranızı yazarak 5030 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 

Denizbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı için yüzde 1.19 rakamını kullanıyor. SMS kredi başvurusu için ise Denizbank cebimde kredi kampanyası bulunuyor. Kredi çekmek isteyenler için KREDIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı ekleyerek 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için Garanti Bankası SMS kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlıyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.24 olarak uygulanırken SMS kredi çekmek isteyen kişilerin Garanti Bankası internet sitesi üzerinden online kredi başvurusu yapması gerekiyor. Banka daha sonra kredi sonucunu başvuruda belirtilen telefon numarasına göndermektedir. Vakıfbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı maaş müşterisi olan kişiler için yüzde 1.25 ve diğer kişiler için yüzde 1.35 olarak uygulanıyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için ise aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Ziraat Bankası da maaş müşterisine özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile yüzde 1.25 oranını uygularken diğer kişiler için yüzde 1.35 faiz oranı ile kredi veriyor. Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu için sisteme kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747 numarasına gönderilmesi gerekmektedir. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu ve Faiz Oranı Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı maaş müşterisi olan kişiler için yüzde 1,25 diğer kişiler için ise yüzde 1,35 olarak uygulanmaktadır. Halkbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için Aralarında birer boşluk bırakarak “OZEL, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: OZEL 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderilmesi yeterlidir. Bankaların kredi kampanyaları için bizi takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com
Yorumlar (0)