Acil Nakit Paraya İhtiyacı Olanlara Halkbank Tam 13 Farklı İhtiyaç Kredisi Seçeneği Sundu!

Pandemi döneminde vatandaşın kredi kullanım miktarı rekor seviyeye ulaşırken süreçte en fazla kamu bankaları tarafından verilen destek kredileri ilgi görmüştü. Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri de 2021 yılının Ocak ayına özel olarak güncellendi. İşte memurlara, işçilere, emeklilere, özel sektör çalışanları ve eczacılara özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi paketleri!

Acil Nakit Paraya İhtiyacı Olanlara Halkbank Tam 13 Farklı İhtiyaç Kredisi Seçeneği Sundu!

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile acil nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak farklı çok sayıda seçenek sundu. Emeklilere özel kredi paketi, kamu çalışanları, memurlara özel ihtiyaç kredisi, çalışanlara özel kredi paketleri olmak üzere çok sayıda farklı kredi seçeneği sunuldu. İşte Halkbank tarafından sunulan Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketleri ve uygulanan faiz oranları..

MAAŞINI HALKBANK’TAN ALANLAR İÇİN MAAŞ MÜŞTERİSİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank maaş müşterisi olan kişilere özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi paketinde 100  Bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulurken kredi faiz oranı yüzde 1.71 olarak uygulanacak. Kredi dosya masrafı ödemek istemeyen kişiler için ise söz konusu faiz oranı yüzde 1.76 olarak uygulanacak. Kredi paketinde 3 ay erteleme imkanı da sunulacak.

HALKBANK'TAN MEMURLARA ÖZEL KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Kamuda kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerin tüm nakit ihtiyaçları için aylık yüzde 1,77’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100 bin liraya kadar kullandırılan ihtiyaç kredisi paketidir. Kredi vadesi 36 ay ile sınırlandırılmaktadır. 

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ 

Aynı kamu kurumlarında çalışanlarına özel olarak sunulan kredi paketinde olduğu gibi özel sektör çalışanlarına da yüzde 1.77 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sunulmaktadır. 

İhtiyaç kredisi dosya masrafı ödemek istemeyen kişilere yüzde 1.82 faiz oranı ile destek kredisi verilirken 36 ay vadeli olarak verilen kredide en fazla kredi kullanılabilecek limit ise 100 bin lira ile sınırlandırılmaktadır. Kredi kullanan kişiler diledikleri takdirde eşit taksitler halinde aylık isterlerse de 3 ayda bir eşit taksitli ödeme yapabilecekleri istedikleri takdirde ise 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekebilmektedir. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI İLE ANINDA 50 BİN TL İHİYAÇ KREDİSİ KULLANMA İMKANI 

Anında kredi kullanmak isteyen kişilere hızlı kredi paketi ile seçenek sunan Halkbank anında onaylı 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler en az 1000 TL en fazla 50 bin TL kredi başvurusu yapabilirken kredi vadesi 36 ay ile sınırlandırılmaktadır. Kampanyadan yararlanarak kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları ise 36 ay vadeli 15 bin TL kredi paketinde 600,28 TL olarak gerçekleşmektedir. 

Kampanyanın en büyük özelliği ise anında kredi kullanımı ile aynı gün içerisinde kredi başvuru sonucu gönderilmesi ve kredinin aynı gün kullandırılmasıdır. 

Bu paketlere ek olarak sunulan diğer kredi seçenekleri ve faiz oranları ise şu şekilde sıralandı:

Halkbank Eczası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.71

Halkbank Kredi Mini İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.71

Halkbank Eğitim Kredisi İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.71

Halkbank Enerji Destek İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.75

Halkbank Mortgage Dışı İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.77

Halkbank Vefa İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.70

Halkbank Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde 1.75

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.80

Emlak365.com

Yorumlar (0)