Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Bankaya Uğramadan Anında Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar için bankaların anında kredi kampanyaları bulunuyor. Belli bir limite kadar sağlanan bu kredi kampanyalarında vatandaşlar hiç bankaya uğramadan kredilerini hesaplarında görebiliyorlar. Bankaların sundukları bu kredi imkanlarını bizlerde tek tek ele aldık. TEB, İNG Bank, QNB Finansbank, İş Bankası, Denizbank tarafından sunulan kredi fırsatları.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Bankaya Uğramadan Anında Kredi Veren Bankalar

Avil nakit ihtiyaçları için özel bankaların müşterilerine sağladığı kolaylıkların başında anında kredi kampanyası geliyor. 

Anında kredi fırsatları ile vatandaşlar kredi başvurularını; müşterisi oldukları bankaların mobil şubeleri veya internet bankacılığı üzerinden yapıyorlar. Kısa bir değerlendirme sürecinin ardından ise kredi onayı sonrası, başvuru yapılan tutar vatandaşların hesaplarına yatırılıyor. 

BANKALARIN ANINDA KREDİ KULLANIM ŞARTLARI

Anında kredi kampanyasında en önemli hususların başında kredi kullanım limiti geliyor. Çok sayıda banka 50.000 TL'ye kadar olan kredi kullanımlarını banka şubesine gitmeden elekronik başvuru işlemleri ile yapabiliyorlar. 

Bankaların anında kredi kampanyasında herhangi bir evrak teslimine gerek olmuyor. Banka müşterisi olan vatandaşların yapmış olduğu krediler, doğrudan hesaba yatırılıyor. Peki hangi bankalar hangi imkanlarla anında kredi fırsatı sunuyor. İşte banka banka liste;

BANKA BANKA ANINDA KREDİ KAMPANYALARI

Anında kredi kullanımları için sunulan tüm olanaklar bankalara göre değişiyor. Bizlerde bankaların sunduğu faiz oranlarını 12 ay vadeli kredi kullanımları üzerinden ele aldık. İşte 12 ay vade ile bankaların sundukları kredi faiz oranları;

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

İş Bankası tarafından sunulan anında kredi kampanyasında vatandaşlara yüzde 0.96 faiz oranı sunuluyor. Banka müşterilerine 3 ay ödeme erteleme imkanı da sağlıyor. 10.000 TL kredi kullanan bir müşteri aylık 897 TL toplam ise 10 bin 764 TL ödeme yapıyor. 

İNG Bank Anında Kredi Kampanyası

İNG Ban müşterilerine yüzde 0.79'dan başlayan oranlarla kredi imkanı sunuyor. Bu oranla anında kredi kampanyasından faydalanmak için vatandaşların kredi puanlarının yüksek olması gerekiyor. Ayrıca banka vade farkı uygulamıyor. 

QNB Finansbank Anında Kredi Kampanyası

Banka müşterilerine vade farkı olmadan 60 aya kadar yüzde 0.84 faizle kredi sağlıyor. Kredi faiz oranı kişiye göre değişyor. Kredi puanı yüksek seviyede olan vatandaşlar için en düşük faiz oranı uygulanırken kredi puanı düşük olanlar daha yüksek faizle kredi kullanıyorlar. 

TEB Anında Kredi Kampanyası

TEB'de kişiye özel faiz oranı uygulayan bankalardan. Müşteriler TEB üzerinden yüzde 0.79'dan başlayan oranlarla kredi kullanabilirler. 

Denizbank Anında Kredi Kampanyası

Denizbank 10.000 TL kredi için yüzde 1.29 faiz oranı uyguluyor. Kredi kullanım limiti ve vade süresine göre değişen oranlarla kredi sağlayan bankadan 10.000 TL kredi kullanacak bir müşteri ödemelerini 12 ay vade ile yapmak isterse aylık 914 TL ödeme yapacak. 

Emlak365.com