Akbank 3 Ay Ertelemeli Pandemi Desteği Kredi Kampanyası Başlattı! Yılbaşı İhtiyaç Kredisi

Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken Akbank yeni bir pandemi destek kredisi kampanyası başlattı.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Pandemi Desteği Kredi Kampanyası Başlattı! Yılbaşı İhtiyaç Kredisi
Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken Akbank yeni bir pandemi destek kredisi kampanyası başlattı. Akbank 3 ay ertelemeli yılbaşı kredi destek kampanyası detayları haberimizde...

Emlak365.com / Koronavirüs salgını ekonomide büyük bir şok yaşanmasına neden olurken yaşanan dalgalanma ne yazık ki vatandaşın büyük bir nakit sıkıntısı yaşamasına neden oldu. Özellikle de pandemi dönemine borçlu yakalanan ve koronavirüs salgınından etkilenen iş kollarında çalışan kişiler kredi paketlerini araştırmaya devam ediyor.

AKBANK KORONAVİRÜS DESTEK PAKETİ KAMPANYASI BAŞLATTI! 

Akbank internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada "Akbank pandemi döneminde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. İster Akbanklı olsun ister olmasın kredi kullanmak isteyen herkes avantajlı faiz oranlarından ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecek.

Yılbaşı döneminde, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan kampanya ile şimdi kullandırılan kredilerin taksitleri Mart ayında ödenmeye başlanabilecek. Akbank müşterileri 3 ay ertelemeli kredi başvurularını Akbank Mobil’den 7/24, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi'nden ve Akbank şubelerinden kolayca yapabilecekler. Henüz Akbanklı olmayan müşteriler ise Akbank şubelerine uğrayarak kredi taleplerini iletebilecekler" sözleri ile destek kredisi verileceği açıklandı.

AKBANK ŞİMDİ AL MART 2021'DE ÖDE 3 AY ERTELEMELİ YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ 

Düzenlenen kampanya ile 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kampanyası başlatılırken düzenlenen kampanyadan yararlanarak Aralık ayı itibari ile kredi çeken kişilerin ilk taksit ödemesi Mart ayında başlayacak.

3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ? 

Düzenlenen kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı da düşürüldü. Normalde yüzde 2 olarak uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69 seviyesine çekildi.

Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 100 bin lira kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 3 bin 940 TL olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)