Akbank Direkt Kredi İle 3 Ay Ertelemeli Şubesiz, Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında 100 Bin TL Kredi!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Akbank anında kredi kampanyası ile 100.

Akbank Direkt Kredi İle 3 Ay Ertelemeli Şubesiz, Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında 100 Bin TL Kredi!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Akbank anında kredi kampanyası ile 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu Kampanya kapsamında Akbank direkt kullanan kişiler şubeye gitmeden nakit para ihtiyaçlarını anında karşılayacaklar.

Akbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik yeni kampanya başlattı. Pandemi nedeni ile bankaya gitmek istemeyen ancak acil nakit para ihtiyacı duyan müşterilerine Akbank direkt internet şubesi üzerinden 100 bin liraya kadar anında kredi kampanyası başlatıldı. AKBANK ANINDA KREDİ KAMPANYASI İLE 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomi her geçen gün biraz daha daralırken vatandaşların krediye olan ihtiyaçları da artıyor. Yükselen kredi faiz oranları sonrasında vatandaşlar son derece zor günler geçirirken Akbank yüksek ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak 100 bin liraya kadar olan limitle ihtiyaç kredisi çekme imkanı sundu. Sunulan kampanyaya özel olarak yüksek ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank 36 ay vadeli kredi kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda düşük faiz oranları ile kolay ödeme imkanı da sağlamış oldu. 100 BİN TL KREDİ 36 AY VADELİ OLARAK AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR, 100 BİN LİRAYA KREDİYE NE KADAR FAİZ GELİR?Düzenlenen kampanya kapsamında Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69 olarak uygulanırken kredinin aylık taksit tutarı 36 ay vadeli kredi paketinde 3 bin 940 TL olarak uygulanacak. Kredinin toplam geri ödemesi 142 bin 399 lira olarak gerçekleşirken ödenen toplam faiz farkı 42 bin 399 TL olarak gerçekleşiyor. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?Başlatılan kampanya kapsamında Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank telefon şubesi, Akbank mobil şubesi ve Akbank internet şubesi üzerinden yapılabilecek. Akbank telefon şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvrurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını 444 25 25 numaralı telefon hattını arayarak işlemlerini gerçekleştirecekler. Akbank hesabı olan ve Akbank müşterisi olan kişiler internet şubesi üzerinden yapacakları kredi başvurularında onay almaları durumunda şubeye gitmeden imzasız, kefilsiz, gelir belgesiz anında 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Akbank şifresi olan herkes şubesiz kredi başvurusu yapabilecekler. Akbank müşterisi olmayan kişiler için ise kredi başvurusu şubeler üzerinden yapılacak olup Akbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları olarak kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm belgesi talep edilecek. Akbank kredi başvurusu için kampanya kapsamında kefil talep etmeyecek ancak bankanın gerekli görmesi durumunda kefil talep edilebilecek. Emlak365.com

Yorumlar (0)