Akbank İhtiyaç Kredisi! 3.000 TL'den 100.000 TL'ye Nakit Kredi

Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine 3.000 TL'den başlayan miktarla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın en yüksek kredi limiti 100.000 TL'ye ulaşıyor. İşte Akbank kredi detayları.

Akbank İhtiyaç Kredisi! 3.000 TL'den 100.000 TL'ye Nakit Kredi
Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını, ödeme planları ile birlikte yeniledi. Banka hem eski müşterilerine hemde yeni müşterilerine yeni imkanlarla kredi sağlayacak. Akbank tarafından ilan edilen yeni kredi paketlerinde müşterilere birçok bankadan daha uygun faiz oranı ve daha yüksek kredi limiti imkanı sağlanıyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ YENİLENDİ

Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine çok yüksek limitlere kadar kredi olanağı sunuyor. Bankanın yeni dönem kredi kampanyası kapsamında müşterilerin aylık gelir durumu, kredi puanı ve ek teminat talep edilmesi durumunda bu şartın sağlanması koşuluyla 100.000 TL'ye kadar ulaşabiliyor. Müşteriler için kredi başvuruları 3.000 TL'den başlıyor.

Asgari Ücretli Bir Kişi Ne Kadar Kredi Kullanabilir? 

Akbank ve diğer bankalardan kredi kullanacaklar için en önemli iki şarttan birincisi gelir şartı. Aylık maaş tutarına göre kredi kullanabilecek olan vatandaşlar için sağlanması gereken diğer bir koşul kredi puanı. Kredi puanı güvenilir seviyede olup asgari ücretle çalışanlar ise maaş tutarına göre kredi kullanabilirler.

Örneğin; aylık 2 bin 825 TL maaş alıp başka geliri olmayanlar aylık 1412 TL ihtiyaç kredisi taksiti ödeyebilirler. 36 ay vade ile kullanılacak krediler için maliyetler oranları ile birlikte yaklaşık 30 bin TL ile 40 bin TL arası ihtiyaç kredisi kullanılabilir. Ancak kişinin kredi puanının yüksek olması durumunda kullanılabilecek kredi limiti daha da yüksek olacaktır. Bankalar yüksek kredi puanı olan ve uzun süre düzenli maaş alan müşterilerine inisiyatif alarak daha yüksek limitle kredi sağlayabilirler.

AKBANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

* 3.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar kredi başvuru imkanı

* Aylık yüzde 1.52 kredi faiz oranıyla geri ödeme planı.

* Uzun veya kısa vadeli ödeme planlarında vade farkı uygulanmaz.

* 36 ay vadeli ödeme planları

* Müşterilerin gelir durumu ve taleplerine göre esnek ödeme seçenekleri.

BAŞVURU İŞLEMLERİ 

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan bir müşteri eğer düşük limitle kredi kullanacaksa başvurusunu elektronik kanallar üzerinden yapacak. Ancak bankadan daha yüksek limitle kredi kullanmak için Akbank şubelerine gidilmesi gerekiyor. Banka çok yüksek limitli kredilerde gelir durumunun uygun olmaması yada kredi puanının düşük olması durumunda ek teminat, kefil talep edebilir.
Yorumlar (0)