İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz, Anında Onaylı 100000 TL Direkt İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Akbank internetten kredi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak kullanıma sunmuş olduğu Direkt İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında anında 100000 TL kredi kullanma imkanı sunuyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve güncel kredi faiz oranları haberimizde...

Akbank internetten kredi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak kullanıma sunmuş olduğu Direkt İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında anında 100000 TL kredi kullanma imkanı sunuyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve güncel kredi faiz oranları haberimizde…

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bunlardan biri de Akbank tarafından sunuldu. Akbank Direkt Kredi Başvurusu kampanyası kapsamında yüksek limitli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere 100 Bin TL kredi limiti tanımlandı. 

Üstelik koronavirüs salgını nedeni ile şubeye gitmekten çekinen kişilere de imzasız, şubeye gitmeden, tek tıkla ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı ve esnek ödeme planları da sunulan kredi kampanyası için başvurular alınmaya başlandı. 

AKBANK DİREKT KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Akbank tarafından başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Akbank mobil şube üzerinden hemen yapabilecek. Akbank müşterisi olan kişiler mobil şube üzerinden bankaya gitmeden kredi çekme kolaylığına ulaşırken Akbank müşterisi olmayan kişiler ise Akbank internet sitesi üzerinden online ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabilecek. 

Kredi başvurusu onaylanan kişilere ise kredi ön onayı mesajı gönderilecek. Bu kişiler kredilerini kendilerine en yakın Akbank şubesi üzerinden kullanabilecek. Akbank mobil şubesi olan kişiler ise imzasız, şubesiz anında talep ettikleri kredi miktarını onay almaları durumunda hesaplarına aktararak kullanabilecek. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 100 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ LİRA?

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 3 bin 940 TL olarak gerçekleşirken kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 142 bin 399 TL olarak gerçekleşecek. 

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.69 olarak uygulanacak. Akbank Direkt ihtiyaç kredisi faiz oranı kişinin kredi notu ortalamasına göre belirlenirken kredi notu ortalaması ve kredi sicili temiz olan kişilere aylık taksit tutarını karşılayabilecek oranda gelire sahip olmaları halinde ihtiyaç kredisi verilecek. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu direkt olarak internet üzerinden yapılacak. Bu nedenle Akbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları olarak gelir belgesi ya da kefil talep edilmeyecek. Kredi başvurusu Akbank mobil, Akbank internet şubesi ve Akbank telefon şubesi üzerinden yapılabilcek. Bu alanda krediler bölümünden ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç kredisi başvuru adımları takip edilerek 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek. 

Başvurusu onaylanan kişiler için ihtiyaç kredisi formunda talep etmiş oldukları tutar anında hesaplarına yatırılacak. Bu sayede kefilsiz, gelir belgesiz, imzasız, şubesiz ihtiyaç kredi desteği sağlanmış olacak. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir