Akbank'tan Bugün Kullan 3 Ay Sonra Ödemeye Başla 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar kaynak arayışlarında ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyerek devam ediyorlar. Akbank da avantajlı imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyor. Akbank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Akbank'tan Bugün Kullan 3 Ay Sonra Ödemeye Başla 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'de bazı vatandaşların yaşadıkları nakit sıkışıklığı ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgiyi üst seviyeye çıkardı. İhtiyaç kredisi kullanmmak isteyen vatandaşlar en avantajlı kredi kampanyasını araştırmaya devam ediyorlar. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının avantajları müşterilere çok farklı imkanlar sunabiliyor. Bundan dolayı her bankanın kredi kampanyasında farklı fırsatlar bulmak mümkün olabiliyor. 

3 AY TAKSİT ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank da avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer almaya başladı. Özellikle müşterilere verilen 3 ay taksit erteleme imkanı Akbank'ı bu imkanı sağlamayan bankaların önüne geçirdi. Yoğun talep alan Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları merak ediliyor. Peki Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere hangi imkanlar sağlanıyor?

100 BİN TL'YE KADAR KREDİ İMKANI

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere uygun faiz imkanı ile 36 ay vadeli 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı tanınıyor. Üstelik Akbank müşterileri kredi başvurularını kolay bir şekilde yapıp herhangi bir belge teslimi yapmadan direkt olarak ihtiyaç kredisi miktarlarını banka hesaplarına aktarabiliyorlar. 

Akbank'ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında Akbank müştrerisi olmayan vatandaşlara da çeşitli kolaylıklar tanınıyor. Bu kapsamda Akbank müşterisi olmayanlar da başvuru yaparak kredi limitlerini öğrenip hemen kredi kullanabiliyorlar. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankanın maliyet hesaplamalarını merak ediyorlar. Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,83 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu faiz hesaplaması ile her ay bankaya 809 TL ödeme yapıyorlar. Ödemeler tamamlandığında ise müşteriler toplamda 29.249 TL geri ödeme yapıyorlar. Bu ihtiyaç kredisinin efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 30 olarak açıklandı. 

Yorumlar (0)