Akbank'tan Masrafsız Taksitli Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi

Akbank taksitli borç transferi kredisi kullanımlarında müşterilere sunulan faiz oranlarında indirim yaptı. Akbank tarafından sağlanan kredi imkanı; kredi başvuru koşulları ve örnek ödeme tablosuyla beraber haberimizde.

Akbank'tan Masrafsız Taksitli Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi

Akbank aracılığıyla kredi kullanacak olan vatandaşlar için banka kredi faiz oranlarında güncellemeye gitti.

Akbank tarafından sağlanan kredilerden olan taksitli borç kapatma kredisinde de faiz indirimine giden banka, Mayıs ayından itibaren daha düşük faiz oranları ile kredi sağlaycağını duyurdu. Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alan tüm kredi detaylarını aktarıyoruz. 

AKBANK TAKSİTLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank tarafından sağlanan borç kapatma kredisi kredi kartı borcu olan vatandaşların borçlarını kapatması ve tek bir yerde toplamaları amacıyla sağlanıyor.

Banka tarafından yapılan açıklamada masrafsız olarak kullanılabilen kredi için "Axessliler diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e aktarıyor, kolayca geri ödüyor! Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz Taksitli Borç Transferi’ni, ÜCRETSİZ 12 aya varan taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz." açıklaması yer aldı. 

Banka kedi kartı borcu için kredi kullanacak olan müşterilere sağlanan kredi için 6 aydan 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor. Akbank'ın kısa süre öncesine kadar yüzde 1.45 oranında olan taksitli kredi kartı borç kredisi faiz oranlarında ise indirim yapıldı. Bankanın yeni yaptığı faiz oranları güncellemesi sonrası Mayıs ayı içerisinde taksitli kredi kartı borç kapatma kredisi faiz oranı yüzde 1.25 olarak belirlendi. 

Akbank borç transferi kredisinde, kredi kullanım limitini de 20 bin TL olarak açıkladı.

Örnek Ödeme Planı

Emlak365.com

Yorumlar (1)
nazlı 5 ay önce
başvuru nasıl yapabilirim