Akbank'tan Limite Göre Düşük Faizli Yılbaşı Kredi Kampanyası

Akbank yeni başlatmış olduğu kredi kampanyası ile müşterilerine yüksek kredi limitlerinde daha düşük faiz oranları ile kredi sağlayacak.

Akbank'tan Limite Göre Düşük Faizli Yılbaşı Kredi Kampanyası

Akbank yeni başlatmış olduğu kredi kampanyası ile müşterilerine yüksek kredi limitlerinde daha düşük faiz oranları ile kredi sağlayacak. Akbank'ın yılbaşı kredi kampanyasına ilişkin detaylar;

Yılbaşı kredi kampanyaları gelmeye başladı. Çok sayıda banka kış kredisi yada yılbaşı kredisi fırsatları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya başladılar. Aralık ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde duyurulan yeni kredi kampanyası ise Akbank tarafından duyuruldu. Banka kurumsal resmi sitesinden yapmış olduğu duyurusunda, yılsonuna doğru kredi kullanacak olan müşterileri için detayları ilan etti. 

AKBANK'TAN YILBAŞI KREDİ KAMPANYASI

Aralık ayı içerisinde nakit ihtiyacı olup da Akbank üzerinden kredi kullanacak olan müşteriler için ilan edilen kampanyada, diğer bankaların tercih etmediği bir uygulama seçildi. Banka kredi limitine göre faiz oranı belirlediği kış, yılbaşı kredi kampanyasında farklı oranlar sunuyor. Müşteriler Akbank üzerinden yüksek limitle kredi kullanmak istediklerinde daha düşük faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Kredi limiti düştükçe faiz oranı ise arıyor. 

KREDİ LİMİTİNE GÖRE FAİZ ORANI

Akbank tarafından ilan edilen kredi kampanyasında ilan edilen faiz oranları tablosu şu şekilde;

* 3.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 2.02, 2.06 ve 2.10 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 1.92, 1.96 ve 2.00 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* 15.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 1.72, 1.76 ve 1.80 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* 25.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 1.66, 1.70 ve 1.74 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 1.53, 1.61 ve 1.68 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* 75.000 TL limitli ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine düşük, orta ve uzun vadede 1.53, 1.61 ve 1.68 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

KAMPANYA KOŞULLARI VE KREDİ ÖZELLİKLERİ

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir.

İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Akbank tarafından sağlanan kredi kampanyasına müşteriler Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil üzerinden yapabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)