Akbank'tan Müşterilerine Şubeye Gitmeden SMS'le 20.000 TL Hızlı Para

Akbank nakit ihtiyacı olan müşterilerine şubeye gitmeden hızlı para olanağı sunuyor. Banka müşterilerinin SMS ile başvuruda bulunması durumunda talep edilen rakamı hesaba yatırıyor geri ödemeleri ise 12 ay vade ile yapıyor.

Akbank'tan Müşterilerine Şubeye Gitmeden SMS'le 20.000 TL Hızlı Para
Ramazan öncesi çeşitli kullanım alanları için nakit ihtiyacı olanlara Akbank hızlı para ile yanıt veriyor. Banka müşterileri için geçerli hızlı para kampanyası ile Akbank bir kısa mesajla 20.000 TL'ye kadar nakit destek sağlıyor. Geri ödeme sürecinde de müşterilere ek olanak sunuluyor.

AKBANK'TAN 20.000 TL HIZLI PARA

Bankanın web sitesinden hızlı para kampanyasına ilişkin detaylar paylaşıldı. Müşteriler için bilgilendirme açıkalmasında bulunan Akbank Hızlı Para olanağı hakkında "Axessliler, Hızlı Para ile acil nakit ihtiyaçlarına dilediği zaman evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemeden çözüm buluyor. Şubeye gitmeden haftanın her günü Hızlı Para alabilir, 12 aya varan taksitlerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz." açıklamasında bulundu.

Hızlı para kullanımının nasıl olduğuna ilişkin de açıklamalarda bulunan Akbank sunulan imkanları paylaştı.

Akbank Axess Kart ile talep edilecek hızlı para ile müşterilerin en az 500 TL, en fazla ise 20 bin TL hızlı para talebinde bulunabilecekleri ilan edildi. Banka müşterilerinin kullanacakları nakit destek için iki ayrı geri ödeme planı sunuyor. Müşteriler geri ödemelerini ister 9 ay isterseler 12 ay vadeli olarak yapabilecekler. Akbank nakit hızlı para desteğinde aylık akdi faiz oranının yüzde 1.89 olarak uygulanacağını duyurdu. Müşteriler Hızlı Para işlemlerinde ücret ödemezler.

20.000 TL HIZLI PARA KULLANIMI

Müşteriler Akbank'ın sunduğu hızlı para kampanyası ile 20.000 TL nakit kullanıp 12 ay vade ile ödemek isterlerse ödeme planı tablodaki gibi olacak.NASIL KULLANILABİLİR?

Akbank'ın Axess müşterilerine özel sağladığı 500 TL'den 20.000 TL'ye uzanan Hızlı Para desteğinden yararlanmak isteyenler başvurularını birkaç farklı yöntemle yapabilirler. Banka müşterilerin şubeye gelmelerine gerek olmadan başvuruda bulunabileceklerini belirterek 3 farklı şekilde başvuru yapılacağını aktardı.

Müşteriler ilk yöntemde Axess Mobil  ve Akbank Mobil ve İnternet’te Kart İşlemleri bölümünün içinde bulunan Hızlı Para menüsünden başvuruda bulunabilirler.

Talep eden müşteriler Akbank Hızlı Para için kendilerine en yakın ATM'den başvuru yapabilirler.

Bizzat başvuruda bulunmak isteyenler için ise Akbank şubeleri müşterilerin taleplerini alacaklardır.

Müşteriler başvurularını Akbank telefon şubesini arayarak yapabilirler.

SMS ile Başvuru

Tüm bu yöntemlerin dışında Akbank SMS ile başvuruları da kabul ediyor. Müşteriler cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden HP yazıp 6665'e kısa mesaj gönderebilirler. Kısa mesaj gönderilen müşteriler daha sonra banka müşterisi temsilcisi tarafından aranacak ve hızlı para talebi alınacak.
Yorumlar (0)