Akıllı Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet Almak İsteyenlere Faizsiz İhtiyaç Kredisi Müjdesi Geldi!

Akıllı cep telefonu fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken peşin ödeme yaparak telefon alamayan kişiler için Vatan Bilgisayar ve Fibabanka arasında imzalanan protokol kapsamında 12 ay faizsiz cep telefonu kredisi müjdesi geldi.

Akıllı Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet Almak İsteyenlere Faizsiz İhtiyaç Kredisi Müjdesi Geldi!

Akıllı cep telefonu fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken peşin ödeme yaparak telefon alamayan kişiler için Vatan Bilgisayar ve Fibabanka arasında imzalanan protokol kapsamında 12 ay faizsiz cep telefonu kredisi müjdesi geldi. Faizsiz taksitle cep telefonu nasıl alınır, Vatan Bilgisayar kredisi nedir, cep telefonu faizsiz taksit kampanyası nedir?

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken cep telefonu almak isteyen kişilere yönelik olarak faizsiz cep telefonu kredisi müjdesi geldi. FİBABANKA VATAN BİLGİSAYAR FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ! Yapılan kampanya duyurusu ile Vatan Bilgisayar üzerinden akıllı cep telefonu alan kişilere vade farksız, faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sunulacağı ilan edildi. Yapılan açıklamada "Elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar. com'dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!" ifadelerine yer verildi. VATAN BİLGİSAYAR FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİSİ / FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ SMS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak bilgisayar ve akıllı cep telefonu alımlarında 3 bin 500 liraya kadar olan alışverişlerinde 12 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi desteği verilirken 3 bin 500 lira üzeri alışverişlerde ise 3 ay vadeli faizsiz kredi desteği veriliyor. Tablek almak isteyen kişilere ise 6 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sunuluyor. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler;
  • Vatan Bilgisayar mağazaları ya da internet sitesi üzerinden satın almak istediğiniz ürünü belirleyin, 

  • Ardından ürünün fiyatını öğrenin ve kredi başvurusu işlemini gerçekleştirin. 

  • Bunun için cep telefonuzunun kısa mesaj bölümüne sadece büyük harflerle VATAN yazın ve bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı ekleyin. 

  • Oluşturduğunuz mesajı 3422 numarasına gönderin. Yapacağınız işlemin ardından Fibabanka size kullanabileceğiniz kredi tutarı hakkında bilgilendirme mesajı ve kredi ön onayı bilgisi verecektir. Bu mesaj ile size en yakın Vatan Bilgisayar şubesine giderek ürününüzü satın alabilirsiniz. Emlak365.com


Yorumlar (0)