Aktifbank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyasında 402 TL Taksit İmkanı Geldi!

Aktifbank kendi müşterileri için N Kolay Kredi Kampanyasını sunarken, diğer bankaların müşterileri için ise kampanyalı ihtiyaç kredisi seçeneğini sunuyor.

Aktifbank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyasında 402 TL Taksit İmkanı Geldi!
Aktifbank kendi müşterileri için N Kolay Kredi Kampanyasını sunarken, diğer bankaların müşterileri için ise kampanyalı ihtiyaç kredisi seçeneğini sunuyor. Her iki kredi seçeneğinin de %1,80 faiz oranı ve 36 ay vade süresi üzerinden hesaplanacağını bildirine banka, iki kredi arasında başvuru yolu açısından fark olacağını belirtti.

N Kolay Kredi Kampanyası

Aktifbank’ın kendi müşterileri için sunduğu N Kolay kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL ihtiyaç kredisi 36 ay vade kapsamında 402 TL’lik düşük aylık ödemeler ile alınacak. Bu kredi için %1,80 faiz oranı uygulanıyor. Bankanın müşterileri şubelere gitmeye gerek duymadan Aktifbank mobil bankacılık şubesine kendi mobil bankacılık şifreleri ile giriş yaparak, ‘’N Kolaya Kredi Başvurusu’’ sekmesinden taleplerini iletecekler. Kredi notu düşük olmayan ve aylık gelire sahip olan kişiler ise aynı gün kredi onayına ilişkin SMS bildirimini alırken, Aktifbank hesaplarına kredinin teslimini görüntüleyecekler.

Diğer Banka Müşterilerine Özel Kampanya

Bankanın müşterisi olmayanlar için ise 50 bin TL kampanyalı ihtiyaç kredisinin 402 TL taksitler ile 36 ay vade kapsamında sunulacağı açıklandı. Bu kredi için uygulanacak faiz oranının ise %1,80 olduğu belirtildi. 50 bin TL’lik avantajlı krediye banka müşterisi olmayanlar evrak teslimi ile şubelerden başvuru yapacaklar.

Bunun için TC kimlik kartı, maaş bordrosu veya gelir belgesi, isme düzenlenmiş telefon faturası, ikamet belgesi ile birlikte, kişiye en yakın olan Aktifbank şubesine gidilecek. Şubelerde kredi departmanı müşteri temsilcilerine evraklar teslim edildikten sonra ‘’ Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Başvuru Talep Form’’ kimlik ve iletişim bilgileriyle doldurulup, teslim ediliyor. Bu adımlar ardından kredi onayını alanlar ise aynı gün isimlerine açılan Aktifbank banka hesabına kredi tutarlarını telim alıyorlar.

Onay için ise düşük kredi notuna sahip olmama ve aylık düzenli bir gelire sahip olma şartlarının arandığı banka tarafından açıklandı.
Yorumlar (0)