Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan Kendi Evini Yapanlara Bina Tamamlama Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi evini yapmak isteyen ve bu alanda ilk adımı atmış olan vatandaşlara destek finansmanı sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan Kendi Evini Yapanlara Bina Tamamlama Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi evini yapmak isteyen ve bu alanda ilk adımı atmış olan vatandaşlara destek finansmanı sağlıyor. Bu finansman ile vatandaşların evlerini tamamlamaları sağlanıyor. Bankanın sunduğu finansman için kar payı oranı yüzde 0.92 olarak açıklanırken vade süreci 60 ay olarak duyuruldu.Kendi evini yapmak için inşaata başlamış olan vatandaşlar için finansman desteği oluşması durumunda çeşitli bankalar hem kredi hemde finansman sağlıyorlar. Bu alanda sağlanan ve sunulan kar payı ile yıllık maliyet oranıyla dikkat çeken finansmanlardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası'da. Bankanın bu alanda özel olarak sağladığı finansmanın detayları şöyle;ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI BİNA TAMAMLAMA FİNANSMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası bina tamamlama finansmanına dair açıklamasında finansman kullanım alanlarına ilişkin bilgi verdi. Bankanın kurumsal sitesinde yer alan bilgilere göre bina tamamlama kredisi için"Konut Tamamlama Finansmanı; inşaat halinde olan evinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan finansman desteğini sağlıyoruz. Malzeme ve işçi masrafları gibi giderleriniz için yanınızdayız." açıklaması yapıldı. Finansman ÖzellikleriBina tamamlama finansmanı için Albaraka Türk Katılım Bankası 3 farklı oran seçeneği sunuyor. Bu seçenekler vade sürecine göre değişiyor. Banka müşterilerinin 0 ile 24 ay vade finansmanları için yüzde 1.05 kar payı oranı sunuyor. Ödemeler 25 ile 36 ay arasında olursa finansman kar payı oranı yüzde 1.11, ödemeler 37 ile 60 ay arasında olursa ödemeler yüzde 1.17 olacak. 

FİNANSMAN BAŞVURULARI VE KULLANIM ŞARTLARIAlbaraka Türk Katılım Bankası bina tamamlama finansmanı kullanımı için açıkladığı başvuru şartlarında, "Ürünümüzden sadece gerçek kişi müşterilerimiz yaralanabilir. 18 yaşını tamamladıysanız, bina tamamlama finansmanına başvurabilirsiniz. Bina Tamamlama finansmanından yararlanmak isterseniz proforma fatura, kimlik kartı ve gelir belgesi gerekmektedir. Ücretli çalışansanız maaş bordronuzu veya net maaş tutarınızı gösteren işyeri tarafından onaylanmış belgeyi ibraz etmeniz gerekmektedir." koşullarını duyurdu.Bina tamamlama finansmanı için kendinize en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Emlak365.com


Yorumlar (0)