İHTİYAÇ KREDİSİ

Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası: Ayda 387 TL Taksitle 10000 TL İhtiyaç Kredisi!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları kademeli olarak yükselmeye devam ederken Alternatif Bank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası ile 36 ay vadeli 10 bin TL kredi desteğini aylık sadece 387 lira taksitle sunuyor. İhtiyaç kredisi başvuru şartları ve kampanya detayları haberimizde...

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları kademeli olarak yükselmeye devam ederken Alternatif Bank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası ile 36 ay vadeli 10 bin TL kredi desteğini aylık sadece 387 lira taksitle sunuyor. İhtiyaç kredisi başvuru şartları ve kampanya detayları haberimizde…

Kış mevsiminde artan doğalgaz, elektrik faturaları ve masraflara eklenen pandemi zorlukları ile vatandaşın kredi ihtiyacı da artıyor. Bankaların kredi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken farklı kredi kampanyaları da duyuruluyor. Bunlardan biri de Alternatif Bank oldu. 

Alternatif Bank Kış Kredisi kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçlarınız için düşük faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri ve kolay kredi onayı fırsatı ile kredi kullanma imkanı sunuldu. 

ALTERNATİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Başlatılan kredi kampanyası kapsamında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.60 olarak belirlenirken 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yüzde 1.64 oranı ile, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yüzde 1.64 oranı ile ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere ise yüzde 1.60 oranı ile ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuldu. 

Krediden yararlananarak 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 144.77 TL olarak gerçekleşecek. 

ALTERNATİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR, KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler Alternatif Bank şubeleri üzerinden ya da internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. Alternatif Bank ihtiyaç kredisi başvuru formu dolduran kişiler için örnek kredi ödeme tablosu oluşturulacka ve bu tabloya onay vermeleri halinde anında kullanmış oldukları kredi tutarı hesaplarına yatırılacak. 

18 yaşından büyük olan ve aylık düzenli belgelenebilir gelire sahip olan herkese kredi başvuru yapma imkanı tanınırken kredi notu ortalaması uygun olan ve kredi sicili temiz olan kişilere talep ettikleri krediyi kullanma imkanı sunulacak. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir