Alternatifbank Yaz Kredisi Kampanyası İle 390 TL Taksit Ödeyene 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Yaz ayları için farklı ihtiyaçları karşılamak durumunda kalanlara özel olarak Alternatif Bank tarafından yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. Yaz Kredisi kampanyası ile uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. İşte Alternatifbank Yaz Kredisi kampanyasının ayrıntıları...

Alternatifbank Yaz Kredisi Kampanyası İle 390 TL Taksit Ödeyene 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Yaz aylarının gelmesi ile insanların ihtiyaçları da çeşitlenmeye ve acil nakit gereksinimleri artmaya başladı. Evlenecek olanlar, tatil planı yapanlar veya borçlarından bunalanlar uygun imkanlarla kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyalarını merak ediyorlar. Bu kampanyalardan birisi de Alternatifbank tarafından başlatıldı. Yaz Kredisi kampanyasını duyuran Alternatifbank uygun imkanlarla finansman desteği veriyor. 

YAZ KREDİSİ KAMPANYASI

Alternatifbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için özel bir kampanyanın startı verildi. Yaz aylarında çeşitli nedenlerden dolayı nakit ihtiyacı hissedenlere çare olacak kampanya uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi temin ediyor. Bu imkanları kullanan müşteriler Alternatifbank'ın kredi kampanyası ile yaşadıkları nakit sorununa köklü bir çözüm üretebiliyorlar. 

Alternatifbank tarafından yapılan açıklamaya göre Yaz Kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere uygun ödeme koşulları sunuluyor. Krediyi çeken müşterilerin bütçelerine göre ödeme planı hazırlayan Alternatifbank kişiye özel ödeme planı ile müşterilerin zorlanmadan geri ödemelerini yapmalarına olanak tanıyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Alternatifbank'tan Yaz Kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kendilerine banka tarafından çıkarılacak maliyet tablosunu da merak ediyorlar. Buna göre Alternatifbank bu ihtiyaç kredisinde müşterilere aylık yüzde 1,63 kredi faizi uyguluyor. 

Yaz Kredisi kampanyası ile Alternatifbank'tan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin maliyet tablosuna dair bilgilendirme yine banka tarafından yapıldı. Buna göre bu kredilerde kredi tahsis ücreti olarak 50 TL tahsil ediliyor. 36 ay vadeli kredilerde diğer masraflar adı altında 148 TL alınıyor. Yine aynı hesaplama ile müşteriler 10 bin TL ihtiyaç kredisi için ayda 390 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin ödedikleri toplam geri ödeme 14.024 TL oluyor.

Yorumlar (0)