Anlık Nakit İhtiyaçlara Akbank'tan Tek Bir Mesajla Anında 500 TL SMS Para

Akbank Azess kredi kartı üzerinden başlatmış olduğu bir kredi ile anlık nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Anlık Nakit İhtiyaçlara Akbank'tan Tek Bir Mesajla Anında 500 TL SMS Para

Akbank Azess kredi kartı üzerinden başlatmış olduğu bir kredi ile anlık nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Müşteriler Akbank' a gönderecekleri tek bir SMS ile anlık 500 TL kredi kullanabilecekler. Akbank müşterilerinin bu kredi kullanımlarına ise 3 ay taksit imkanı sunuyor. 500 TL Akbank nakit desteği başvurularına dair detaylar ve bankanın ilan ettiği oranlar.

Bankalar müşterilerine yeni yeni kredi kampanyaları sunmaya başladılar. Son dönemlerde pandemi sürecinin etkileriyle şekillenen kredi kampanyalarında kredi ödeme erteleme olanakları ön plana çıkarken son dönemlerde anlık ihtiyaçlar için mini kredi kampanyaları duyuruluyor. Bu alanda kredi imkanı sunan ve detaylarını ilan eden bankalardan bir tanesi de Akbank. İşte Akbank'ın müşterilerine sunduğu yeni anlık kredi kampanyası. AKBANK'TAN ANLIK KREDİ İHTİYAÇLARI İÇİN 500 TL KREDİ FIRSATIAkbank anlık ihtiyaçlar sağladığı 500 TL ödemeye ilişkin detaylı bilgiyi resmi sitesinden ilan etti. Akbank'ın kurumsal sitesinden yapılan açıklamada, "Hiçbir ücret ödemeden, tek bir SMS’le uygun faiz oranlı SMS Para’nızı aynı gün içinde alarak nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz." bilgisi yer aldı. Bu mini kredi olanağıyla müşteriler bankaya SMS atarak 500 TL nakit parayı hesaplarından kullanabiliyorlar. Bu anlık mini ihtiyaç kredisinden faydalanmak için ise Axess müşterisi olmak gerekiyor. Axess müşterisi olup 500 TL kredi kullanacak olan müşteriler ödemelerini 3 ay vade ile yapabiliyorlar. Banka 3 ay vadeli 500 TL krediye yüzde 1.46 faiz uyguluyor. 15.000 TL İkinci Mini KrediAkbank aynı özelliklerle ikinci bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi olanağında ise müşteriler yüzde 1.46 faiz oranı, 9 ay vade ile 15.000 TL kredi kullanabiliyorlar. 15.000 TL'lik kredi başvuruları da SMS ile yapılıyor.

(Görsel Akbank'ın sitesinden alınmıştır)BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?Akbank mini kredi paketlerine başvuruların nasıl yapılacağını da açıkladı. Akbank'ın sitesinde yer alan bilgilere göre;3 ay vadeli 500 TL anlık kredi için: SMS Para kullanmak için; PARA yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son altı hanesini 5990’a göndermeniz yeterli. 9 ay vadeli 15.000 TL kredi için: 9 taksitle SMS Para almak için PARA9 yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilirsiniz.Emlak365.com


Yorumlar (0)