Apartman ve Konutlar için 3'lü Tadilat Finansmanı Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan

Albaraka Türk Katılım Bankası vatandaşların evleri ve arabaları ile apartman sakinlerinin bina ihtiyaçları için tadilat finansmanı sunuyor. Ocak 2021 dönemi için ilan edilen oranlar ve finansman kullanım alanları.

Apartman ve Konutlar için 3'lü Tadilat Finansmanı Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan

Katılım bankalarının yeni dönem finansmanlarında çok sayıda yenileme yapıldı. Albaraka Türk Katılım Bankası'da müşterilerine sağladığı finansmanları yeni yıla göre şekillendirdi. Bankanın sağladığı finansmanlardan olan tadilat finansmanı da 2021 yılına özel olarak yenilendi. 

TADİLAT FİNANSMANI NEDİR?

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan tadilat finansmanı kış döneminde, bahar öncesinde yaşadığı evinde, arabasında, yada binasında değişiklik yapmak isteyenlerin masrafları için sağlanıyor. 36 ay vadeli olarak ödeme fırsatı sunulan finansmanda kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

TADİLAT FİNANSMANI KULLANIM ALANLARI

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin 3 farklı alanda ki tamir tadilat ihtiyaçları veya değişiklikleri için finansman veriyor. Müşteriler evlerinde yapacakları değişikliker, arabalarında yapacakları değişiklikler yada bina masrafları için bu finansmandan faydalanabilirler. 

Bina Bakımı için

Isı yalıtımı, dış cephe boyası, çatı onarımı, bahçe bakım giderleri (peyzaj işlemleri için) güvenlik ve kamera sistemleri ve benzeri işlemleri için kullanılır. 

Konut İyileştirme/Tadilat İşlemleri için

Ev içi tadilat, bakım, dekorasyon, malzeme, işçi masraflarının karşılanması için sunulur. 

Araç Tadilat ve Modifiye İşlemleri için

Tamir, periyodik bakım, modifiye harcamaları(malzeme ve hizmet bedeli) gibi finansmana ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanılır. 

BANKANIN 36 AY VADE İÇİN UYGULADIĞI ORANLAR

Ocak 2021 dönemi için Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilan edilen kar payı oranları şu şekilde;

Emlak365.com

Yorumlar (0)