Asgari Ücretli Çalışanlara, Emeklilere, Esnafa Özel Bayram Kredisi Garanti BBVA'da!

Bankaların bayram kredisi kampanyaları başladı. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak bayram kredisi fırsatlarını duyuran Garanti Bankası esnafa, çalışanlara ve emeklilere özel kredi seçenekleri ile bayram kredisi kullanma imkanı sundu. Garanti Bankası Bayram Kredisi 2021 kampanya detayları haberimizde...

Asgari Ücretli Çalışanlara, Emeklilere, Esnafa Özel Bayram Kredisi Garanti BBVA'da!

Bayram kredisi kampanyaları açıklanmaya devam ederken bir kampanya duyurusu da Garanti Bankası tarafından yapıldı. Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası başvuruları başladı. Esnafa, asgari ücretli çalışanlara ve emeklilere özel kredi seçenekleri sunan banka başvuru şartlarını da açıkladı. 

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası yeni kredi kampanyası için beklenen duyurusunu yayımladı. Ramazan Bayramı öncesi artan nakit ihtiyaçlar ve pandemi nedeni ile oluşan nakit para sıkışıklığı bulunan kişilere sağlanan kredi desteği ile 36 ay vadeli 100 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunma imkanı sunuldu. 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın tüm şubeleri üzerinden yapılabildiği gibi bankanın internet sitesi, mobil şubesi ve cep şube üzerinden de yapılabiliyor. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda bulunan online başvuru butonunun tıklanması ve açılan ekranda sizden istenen kişisel bilgileri doldurmanız yeterli oluyor. 

İnternet şubesi müşterisi olan kişiler için ise krediler bölümünden online kredi başvuru butonu üzerinden yapılan başvurularda kredi onayı alınması durumunda anında talep edilen tutar hesaba yatırılıyor ve şubesiz kredi kullanma imkanı sağlanıyor. 

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, 100 BİN, 50 BİN VE 10 BİN TL KREDİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Kredi kullanmak isteyen kişilere sunulan kredi faiz oranları Garanti Bankası tarafından kredi limitine göre belirleniyor. Kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken kişiler için en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzed 1,69 seviyesinden başlarken kredi başvuru formu dolduran kişinin kredi notu ve talep edilen kredi tutarına bağlı olarak söz konusu oran yüzde 2,09 seviyesine kadar yükseliyor. 

Kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli kredi paketinde 100 bin lira bayram kredisi kullanmaları durumunda 1,69 faiz oranı ile aylık taksit ödemeleri 3 bin 940,95 lira olarak gerçekleşecek. 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,72 olarak uygulanırken kredi taksit tutarı ise bin 981,86 TL olarak gerçekleşecek. 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde ise aylık faiz oranı yüzde 2,02 seviyesine yükselirken aylık taksit tutarı ise 419,54 TL olarak yapılacak. 

Yorumlar (0)