ATM'den Başvuru İmkanıyla Ziraat Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olanlara Ziraat Bankası kolay başvuru kanalları imkanıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor.

ATM'den Başvuru İmkanıyla Ziraat Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olanlara Ziraat Bankası kolay başvuru kanalları imkanıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın Şubat 2021 olanaklarıyla sağladığı bu kredi kampanyasında yer alan oranlar, kredi ödeme planı ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin bilinmesi gerekenler haberimizde.

Ziraat Bankası'nın kredi paketlerinin yanında tüm vatandaşlar için sunduğu standart ihtiyaç kredisi bulunuyor. Banka müşterisi olsun olmasın herkesin başvuruda bulunabileceği bu kredi olanağında Ziraat Bankası kolay başvuru olanakları sağlıyor. ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurularında pandemi sürecine özel ek kanallar ekledi. Dijital platformlar üzerinden yapılacak başvuruların yanında banka kendi şubeleri üzerinden ve ATM'ler aracılığıyla kredi olanağı sağlıyor. İşte Ziraat Bankası'na kredi başvuru yapabileceğiniz o kanallar. * Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyası yapılabilir. * Müşteriler Ziraat Bankası'nın mobil telefon uygulamasından başvuruda bulunabilirler. * Ziraat Bankası'nın internet şubesinden kredi başvurusu kabul edilir. * Banka ATM'ler üzerinden ihtiyaç kredisi alıyor. * Tüm bu yöntemlerin dışında banka şubelerinden. ZİRAAT BANKASI KREDİ ÖZELLİKLERİ ŞUBAT 2021İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar için Ziraat Bankası 100.000 TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor. Ancak yüksek limitli kredi kullanmak için aylık gelir düzeyinin, bankacılık kredi risk puanının, talep edilmesi durumunda ek teminat gösterilmesi durumlarının uygun olması gerekiyor. Ziraat Bankası'nın aylık kredi faiz oranı yüzde 1.64 olarak uygulanıyor. Banka müşterilerinin 12 ay vadeli, 24 ay vadeli yada 36 ay vadeli kredi ödemelerinde faiz artırımı yapmıyor. Uzun ve kısa vadeli tüm oranlarda aynı faiz oranıyla ödeme yapılıyor. 15.000 TL için Ödeme Planı

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanımlarına ilişkin müşterilerine bir de uyarıda bulundu. Banka kredi kullanacak olan müşterilerden gerekli görülmesi durumunda ek teminat talep edilebileceğini bildirdi. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kullanımlarında Hayat Sigortası ürünü sunulmakta. Emlak365.comYorumlar (0)