Avantajlı Faiz Oranıyla Kredi Kampanyası QNB Finansbank'tan Geldi

QNB Finansbank müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını duyurdu. Ekim ayı itibariyle duyurulan söz konusu kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler için sunulan ödeme olanaklarında 3 ay erteleme fırsatı da bulunuyor. Bankanın sağladığı kredi kampanyalarının tüm detayları haberimizde.

Avantajlı Faiz Oranıyla Kredi Kampanyası QNB Finansbank'tan Geldi

Bilindiği üzere kredi kullanmak isteyenler için faiz oranları arttı ve geri ödeme maliyetleri bir hayli yükseldi.

Bu dönemde nakit ihtiyacı bulunan ve kredi kullanmak durumunda olan vatandaşlar ise en uygun oranlarla ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyorlar. Bu kapsamda bizlerde emlak365.com olarak sunulan tüm kredi özelliklerini banka banka derledik. 

QNB FİNANSBANK EKİM 2020 KREDİ KAMPANYASI

Bu dönemde müşterileri için yeni bir kredi kampanyası başlatan bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank. 

Banka sitesinden duyurduğu yeni kampanyasında avantajlı faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Bankanın sunduğu bu kredi imkanında yer alan faiz oranları ve diğer kredi özellikleri ise şu şekilde;

Banka müşterilerinin kredi puanlarına bağlı olarak yüzde 1.219'dan başlayan oranlarla kredi sunacak.

Geri ödemeleri için müşteriler en fazla 36 ay vade seçebilecekler. Vade sürecinin uzaması durumunda ise vade farkı uygulanmayacak. 

Kredi geri ödemelerinde talep edilmesi durumunda 3 ödeme erteleme imkanı sunulacak. 

GÜNDE 12 TL TAKSİTLE 10.000 TL KREDİ

QNB Finansbank tarafından sunulan kredi olanaklarından faydalanarak 10.000 TL kredi kullanacak olan bir müşterinin 36 ay vadeli ödeme planı.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu kredi için başvuruda bulunacak olanlar,başvurularını şubeye gitmeden yapabilirler. Şubeye gitmeden yapılacak olan başvurular için müşteriler bankanın web sitesini yada mobil uygulamasını kullanabiirler. Bunun dışında şubeye giderek de başvuruda bulunmak mümkün.

Emlak365.com

Yorumlar (0)