Ayda 189 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan

QNB Finansbank müşterilerine sunduğu son kredi olanakları ile 189 TL'den başlayan ödemelerle 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Bankanın kredi ödeme planında ayrıca 3 ay ödeme erteleme olanağı yer alıyor.

Ayda 189 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan
Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için en uygun kredi olanaklarından bir tanesi de QNB Finansbank tarafından sağlanıyor. Bankanın devam ettirdiği kredi kampanyalarında faiz oranları yüzde 1.49 seviyesinden başlarken müşterilere ek avantajlarda sunuluyor.

KREDİ PUANININ YÜKSEK OLMASI GEREKİYOR

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketi ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin, sağlamaları gereken en önemli koşul kredi risk durumu. Banka müşterilerinin çok güvenilir durumda olmaları durumunda sunulan tüm avantajlardan faydalanabileceklerini ilan etti. Eğer müşterilerin kredi puanları düşük ise ve riskli grupta yer alıyorlarsa daha farklı olanaklarla kredi sağlanacağını duyurdu.

Halen devam eden bahar kredi paketleri kapsamında müşteriler QNB Finansbank'tan çok daha uygun koşullarda kredi çekebilirler.

Kredi puanı belli bir seviyenin üzerinde olanlar için diğer bankaların sunduğu oranlara göre çok düşük faiz olanakları sunan banka, kredi puanının düşük olması durumunda faiz oranını artırıyor. Bu durumlarda ise kişiye özel faiz oranı belirlenerek ihtiyaç kredisi özel koşullarda sağlanıyor.

EN UYGUN FAİZ ORANLARINDAN BİR TANESİ

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için QNB Finansbank'ın Nisan ayının ikinci yarısında ilan ettiği özellikler bir çok bankaya göre daha avantajlı.

QNB Finansbank kredi puanı şartını sağlayan müşterilerine aylık yüzde 1.49 faiz oranıyla kredi sağlayacağını ilan etti. Bu faiz oranının dışında ödeme sürecinde de erteleme yada esnek ödeme seçenekleri de bankanın kredi paketinde yer alıyor. Müşteriler talep etmeleri durumunda ihtiyaç kredilerini 3 ay ertelemeli olarak ödeyebilecekler. Bunun dışında artan, azalan, indirimli, serbest ödemeli seçeneklerde mevcut

189 TL'YE 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİMüşteriler yukarıda yer alan ödeme planıyla ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarını giderebilirler. QNB Finansbank ayda 189 TL ödeme ile 36 ay vadeli 5.000 TL kredi veriyor. Ancak yukarıda yer alan ödeme planı kredi puanı yüksek olan müşteriler için geçerli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

QNB Finansbank belli bir kredi limitine kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerine online olarak yanıt verebiliyor. Müşterilerin aylık gelir durumu ve kredi risk puanlarının yeterli seviyede olması durumunda bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı üzerinden hızlı kredi başvurusu yapılabilir. Ancak yüksek limitli kredi çekmek isteyenler için başvurular banka şubelerinden alınacak.
Yorumlar (0)