Aylık 182 TL’ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvuruları Açıldı

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için hafta içerisinde özel bir kampanya duyuruldu. Yüzde 1.29 faiz oranıyla sağlanacak kampanya kapsamında 5.000 TL kredi kullanacaklar aylık 182 TL taksitle borçlarını ödeyebilecekler. İşte Şubat 2021 ihtiyaç kredisi kampanyası. .

Aylık 182 TL’ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvuruları Açıldı

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için hafta içerisinde özel bir kampanya duyuruldu. Yüzde 1.29 faiz oranıyla sağlanacak kampanya kapsamında 5.000 TL kredi kullanacaklar aylık 182 TL taksitle borçlarını ödeyebilecekler. İşte Şubat 2021 ihtiyaç kredisi kampanyası. 

Bankaların ihtiyaç kredisi kullanımlarında yıllık kredi maliyetleri yüzde 25 bandına dayanmış durumda. Çok sayıda banka için bu oran çok daha yüksek seviyede. Bu dönemde zaruri ihtiyaçları için kredi kullanması gerekenler ise en düşük faiz oranlarını araştırıyorlar. Bu kapsamda yeni ayın ilk haftasında diğer bankalara göre düşük faiz fırsatı geldi. DAHA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI GELDİİhtiyaç kredisi kullanımlarında bankaların sağladığı faiz oranları yüzde 1.40 bandının üzerine çıktı. Bu oranlar en uygun maliyetler olurken çoğu bankalar yüzde 1.50 seviyesinin üzerinde kredi faiz oranı uyguluyor. Bunların dışında ihtiyaç kredisinde yüzde 2.00 seviyesinin üzerinde olan faiz oranları bile bulunuyor. Kredi faiz oranlarının çok yükseldiği bu süreçte ise yüzde 1.29 faizli kredi geldi. QNB Finansbank tarafından yayımlanan duyuruda, ihtiyaç kredisinde faiz oranlarının yüzde 1.29’dan başlayacağı ilan edildi. Müşteriler bankacılık işlemleri kapsamında verilen findeks puanında en güvenlir seviyede bulunmaları durumunda bu oranlardan faydalanabilecekler. Ancak kredi notu düşük olup riskli gruplar arasında yer alanlar için faiz oranları kişiye özel belirlenecek. 5 BİN TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI 182 TL’DEN BAŞLIYORBankacılık kredi puanı yüksek olan müşteriler Şubat 2021 ihtiyaçları için 5.000 TL QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanıp ödeme planını 36 ay vade ile planlarlarsa ödemelerini aşağıda paylaştığımız tabloya göre yapacaklar. 

Ödemeler aylık yüzde 1.29 faizle yapılacak her ay 182 TL taksitle ödeme yapacaklar. Müşterilerden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınacak. Ayrıca talep eden müşteriler bankanın sunacağı ödeme planlarından birini seçebilirler. Bu kapsamda ödemeler her ay farklı taksitle yapılabilir. Bunun dışında müşterilere 3 ay erteleme imkanı da sağlanır.Emlak365.com

Yorumlar (0)