Aylık 574 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank'tan Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Vakıfbank müşterilerine kuruluş yıldönümü kredisi sağlayacağını duyurdu. Bankanın sağladığı faiz oranıyla 15 bin TL kredi aylık 574 TL taksitle ödenebiliyor. İsteyenler 3 aylık ödeme erteleme imkanından yararlanabilirler.

Aylık 574 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank'tan Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi
Vakıfbank ramazan öncesi ihtiyaç kredisi kullanacaklara düşük faizli uzun vadeli 67 yıl kredisi veriyor. Kuruluşunun 67. yılına özel kredi kampanyası başlatan Vakıfbank'ın sağladığı faiz oranları, vade seçenekleri ve kolay ödeme planı alternatifleri Emlak365'te.

67. YILA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank'ın açıkladığı kredi kampanyasında öne çıkan özellik sağlanan ek ödeme seçenekleri. Müşteriler kredi kullandıklarında kolay ödeme seçeneklerinden istediklerini seçebiliyorlar. Müşteriler ister bir ay isterlerse 2 yada 3 ay ödme erteleme fırsatından faydalanabilirler.

Müşteriler Nisan ayında ramazan öncesinde ihtiyaç kredisi kullandıklarında ilk ödemeleri Mayıs ayında bayramdan sonra yada Haziran ayında yapabilirler. 3 ay ödeme erteleme fırsatından yararlanacaklar için ise Nisan ayında çekilecek olan kredi Temmuz ayında ödenmeye başlanacak.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Banka müşterilerine ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunacak. Bu seçenekler ile müşteriler aylık ödeme yerine kendi belirledikleri aralıklarla ödeme yapacaklar. Bu kapsamda müşteriler her ay ödeme yapmak yerine iki ayda bir kredi taksiti ödeyebilecekler. Bunun dışında Vakıfbank yine talep eden müşterilerine 3 ayda bir ödemeli plan sunabilecek. Bu çerçevede yılda sadece 4 taksitle 3 yılda kredi ödemeleri tamamlanacak.

574 TL'YE 15.000 KREDİ

Vakıfbank'ın sunduğu özel ve kolay ödeme seçeneklerinin yanında müşterilerin üzerinde durduğu nokta kredi taksitleri. Sunulan faiz oranları ve yapılacak ödemelere dair detaylar şu şekilde olacak.Vakıfbank müşterilerinin 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanımlarında 36 ay vade olanağı sağlıyor. Aylık eşit taksitli ödeme planında ödemeler 574 TL olarak yapılacak. 15 bin TL'lik kredi 3 yıl sonunda 20 bin 671 TL olarak ödenecek.

KREDİ BAŞVURULARI SMS İLE YAPILACAK

Vakıfbank'ın 125 bin TL'ye kadar sağladığı kredi olanağından faydalanacaklar için başvuru işlemleri "Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: KREDI 11111111111 3000" şeklinde yapılacak.
Yorumlar (0)